CS:GO neye göre kasa veya skin düşüyor?

Kesinlikle bağlı. Aynı zamanda rank sisteminde de maçları genelde iyi(yüksek kill vs.) oynarsanız daha çabuk atlıyorsunuz. Bir de eğer maç sonu rütbe atlarsanız item düşme şansı da artıyor.
Allah allah neden çok kötü oynadığım maçta Snakebite kasası düştü o zaman? Alakası yok sadece şans.

Allah allah neden çok kötü oynadığım maçta Snakebite kasası düştü o zaman? Alakası yok sadece şans.
Şansını artırıyor, o çok kötü oynadığın maçta kill ve hasarın vardı diğerlerine kıyasla. Benim de neden rütbe atladığım maçlarda ve haftalık bonus olan maçlarda dâhi kötü oynadığım için düşmeyip de haftalık bonuslarımın bittiği ve 38 vurduğum maçta snakebite kasa düşüyor?

Seçkin olursan özel hediyeler düşürme şansın artar diye bir şey diyordu oyunda. Bende seçkine özel skinler var sanıyordum. Meğersem 10 kuruşluk skin düşüyormuş hala.

Şansını artırıyor, o çok kötü oynadığın maçta kill ve hasarın vardı diğerlerine kıyasla. Benim de neden rütbe atladığım maçlarda ve haftalık bonus olan maçlarda dâhi kötü oynadığım için düşmeyip de haftalık bonuslarımın bittiği ve 38 vurduğum maçta snakebite kasa düşüyor?
Az önce maçtaydım adam kolsuzdu az bişi vurdu çıktı maç sonunda Snakebite düştü adama. Ve ciddiyim sıfır şaka.

Bakin size acikliyorum 2 şekilde item düşürürsünüz ilk olarak haftalik itemler(her carsamba gunu yenilenir). Haftalik Max 2 düşüyor. Şansiniza bagli olarak 1 grafiti ve 1 kasa, 2 grafiti ya da 2 kasa düşürebilirsiniz 2'den fazla item olmuyor olmuyor (3 veya 4 diyenler sali ve carsamba gunler oyuna girmişlerdir yenilendiginde diger 2 tanesini almistir) ikinci yöntem ise level atlamak her 2 levelde bir skin düşer rastgele olarak gelir 30 kuruşlukda gelebilir Dragon'e lore da yani yine işler şansa kalıyor.

Geri
Yukarı