CS:GO övgü satın almak ban yedirir mi?

Hocam ben satın alsam övgüyü nasıl benim hesaba verecekler. Bir yerde görmüştümde topluluk sunucularından birine geçip öyle veriyorlarmış bana da öyle mi övgü atarlar?

Arkadaşlar güven faktörüm düşmüşte bir türlü yükseltemedim. Her maç toxic oyuncu geliyor. Yükselsin diye 2 tane oyun aldım. CS:GO'da 3 tane skin aldım. Kendi profilime başka hesaptan yorum yazdım ama olmuyor. ByNoGame ya da gamesatıştan 300 övgü satın alsam ban yedirir mi? Ban yeşermesinden korkuyorum çünkü 22 tane oyunum var ve 70 TL'lik CS:GO envanterim var. Cevaplarınız için teşekkürler.
Asla yedirmez, kendinde kullandım.

Ban riski olmaz ancak bu son zamanlarda çok popüler oldu, sözde güven faktörü yükseltmek için yapılıyor ancak valve sonuçta akılsız bir şirket değil, düzensiz ve aşırı anlık gelen övgünün yükseltmekten çok düşüreceğine inanıyorum.

Rankım Silver Elite Master.
Smurf hesap mı girdiniz çünkü yıllardır oynarım hile diyen de epey olmuştur ama hiç sizinki kadar düşmedi güven faktörüm. Ayrıca ben lobide övgü satın almış bir hesap görünce direkt o lobiden çıkarım çünkü 2k saatten fazla oyun tecrübem var böyle hesaplar yüzde 80 hile kullanıyor ve dolayısıyla rakip olarak da eşdeğer biri geliyor sonuç olarak 2 hile karşılıklı kapışıyor siz oyundan gram zevk almıyorsunuz. Bahsettiğim ranklar da silver elite değil global suprem lem aralığı.

Geri
Yukarı