CS:GO Online oyuncu sayısı düşüyor

Bugun cok az ama cok ciddi bir guncelleme geldigi icin olabilir artik bedava almis ve seckin rutbesine kadar kasmayan oyuncular oyunda rank girebilecek lakin rank gelmiyecek ne kadar mac yaparsan yap hicbir rankin olmiyacak ve rank sistemi istiyorsan 80tl gibi bir miktar odemeni istiyor bunu zournlu kilmasi uzucu oldu ama hilelerin onune gecmeyi hedefliyorlar
Bugün cok az ama cok ciddi bir guncelleme geldigi için olabilir artik bedava almis ve seckin rutbesine kadar kasmayan oyuncular oyunda rank girebilecek lakin rank gelmeyecek ne kadar Mac yaparsan yap hiçbir rankin olmiyacak ve rank sistemi istiyorsan 80TL gibi bir miktar odemeni istiyor bunu zozurunlu kilmasi uzucu oldu ama hilelerin onune gecmeyi hedefliyorlar
Bugün cok az ama cok ciddi bir guncelleme geldigi için olabilir artik bedava almis ve seckin rutbesine kadar kasmayan oyuncular oyunda rank girebilecek lakin rank gelmeyecek ne kadar Mac yaparsan yap hiçbir rankin olmiyacak ve rank sistemi istiyorsan 80TL gibi bir miktar odemeni istiyor bunu zorunlu kilmasi uzucu oldu ama hilelerin onune gecmeyi hedefliyorlar
Üç kez yazmışsın aynı şeyi.

Aynen düşüyor :)

1622816003085.png

Bugün CS:GO'ya önemli bir güncelleme gelmiş. Artık 21 levele hesap kasıp Prime olamıyoruz. 120 TL ödememiz gerek. Prime olmayanlar ise rank kazanamayacaklar. Hile için fena olmayan bir çözüm bence.

Ne alakası var ya. Bir oyunda hile istemiyorsam, ki kimse istemez, yapımcılar gidip halledecek bunu. Özel olarak benim buna çaba göstermemem lazım. Hileye karşı hiçbir şey yapmıyorlar, raporları dahi değerlendirmiyorlar. COD: Black Ops 2’de hile istemeyenler de Plutonium oynasın dimi. Süper mantık, hayran kaldım.

Paşa paşa diyor ya hahaha. Bence anlamayan sensin. Bir oyunu paylaşıyorsan, ona destek sağlaman gerekiyor. Özellikle 900 bin insan oynuyorsa bu oyunu. Bu yapımcının, Valve’nin sorumluluğu. Valve, 900 bin insana, “ben hilecilere karşı önlem almıyorum sizi de tınlamıyorum gidin faceit oynayın” diyemez. 900 bin insandan bir tanesi bile, gidip de zaten taahhüt edilen oyun özelliklerini alamadığı için başka yollar aramak, “paşa paşa faceit kullanmak” zorunda değil.

Misal, ben bir tencere aldığımda ısıyı iletmiyorsa, hah tavam vardı onda pişireyim demem, bu tencere neden ısı iletmiyor derim. Mantıklı her insanın yapacağı gibi.

Olay burada Valve yapmıyorsa sen git şunu yap değil. Valve neden yapmıyor, neden tınlamıyor? Ama kraldan çok kralcı olunca böyle saçmalayabiliyor insan herhalde.
Hileleri banlamanın 2 satır kodla olduğunu mu sanıyorsun? Hile yapıp yolunu bulmak için uğraşan tonlarca topluluk, organizasyon varken valve "hilelere bir şey yapmıyor" demek...

Yeni konular

Geri
Yukarı