CS:GO operasyon muhafız görevleri için yardımlaşma

Felucar

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Operasyon için yaklaşık 20 hesap kasıyorum. 6-7 hesapta muhafız (Guardian) görevleri dahil hiç görev yapmadım.

Görev yapmak isteyen, hesap kasacak olan varsa beraber yapabiliriz.

Steam'den ulaşabilirsiniz. Arkadaşlık kodum; 1106936960

Muhafızları tek başına yapamıyor. Oyun izin vermiyor.
Muhafız görevlerini akşam 2-3 tanesini yapmak isterim.
Steam: Steam Community :: ✪ Hasan Merkit ! ✪
Demek istediğim bir haftada (ilk hasta hariç o 10 yıldız) en fazla 6 yıldız kasabiliyorsun. 2 görev yapsan yetiyor her hafta için. Onda da ölüm maçı görevleri vs geliyor arkadaşlı olanları yapman şart değil. Kolay gelsin.
Level atlamak için de görev yapılabilir 8 görev yaptığında 5000 xp alırsın yani 1 level atlarsın.
Olabilir belirtse yardım etmeye çalışmazdım :)

20 hesap mı kasıyorsun? Ekmeğini mi çıkartıyorsun oyundan :D
Hazır evdeyiz, yapacak etkinliğim de yok, günlük 1-2 saat hesap kasıyorum

1 hesaptan 300-500 arası kar potansiyeli var. 20 hesabı kastığım takdirde bir daha oyunlara para vermeyi düşünmüyorum :D
Tek başına yapılan görevleri yaptım sadece ben yetiyor aksiyon mu arıyorsun başka bir şey mi ona göre?
muhafız görevleri var 2 kişi yapılabiliyor, diğerlerine göre daha basit ve daha hızlı görevler oldukları için onları yapıyorum öncelik olarak.
Muhafızları tek başına yapamıyor. Oyun izin vermiyor.
Muhafız görevlerini akşam 2-3 tanesini yapmak isterim.
Steam: Steam Community :: ✪ Hasan Merkit ! ✪
bu arada ekleyemiyorum steam'den.

Hazır evdeyiz, yapacak etkinliğim de yok, günlük 1-2 saat hesap kasıyorum

1 hesaptan 300-500 arası kar potansiyeli var. 20 hesabı kastığım takdirde bir daha oyunlara para vermeyi düşünmüyorum :D

muhafız görevleri var 2 kişi yapılabiliyor, diğerlerine göre daha basit ve daha hızlı görevler oldukları için onları yapıyorum öncelik olarak.

bu arada ekleyemiyorum steam'den.
Benim bir tane yan hesabım var. Onada 25 Koleksiyon açacağım. Risk alacağım. 20 hesap abartı olmuş. :D

Geri
Yukarı