CS:GO OUT OF RANGE Hatası

CS:GO ya girdiğimde çözünürlük ayarlarını bir kurcalayım demiştim. Biraz yükseğe alınca Out of Range diye bir hata aldım. Windows 8 için yardımcı olabilecek var mı?
Konuyu Yeniden Açmak İstedim İlk öncelikle Merhabalar Yapmanız Gereken İşlem Çok Basittir. İlk önce steam/steamapps/common/Counter-Strike Global Offensive Buradan csgo.exe olan program'a sağ tıklıyoruz özellikler kısmına geliyoruz Uyumluluk bölümüne gelip 640 x 480 ekran Çözünürlüğünde Çalıştır butonuna basıyoruz uygula tamam diyip çıkıyoruz işlem bitmiştir şimdi oyuna rahatlıkla girebilirsiniz. Her Oyun için deneyebilirsiniz bu sorun neden geliyor diyorsanız Ekran Kartınız Şu Çözünürlükte Çalışma Desteği bulunmuyor demeye çalışmakta ve Out Of Range Hatası veriyor Ekran Çözünürlüğünü ideal 720p yani 1280x720 de oynamanızı tavsiye ederim Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı