CS:GO overwatch ban kalkar mı?

• Konuyu başlatan YKC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 99
  • Görüntüleme 13B

YKC

Hectopat
Herkese selam,
10 gün önce overwatch ban yedim hesapta 500 TL envanter var :D.
1K oynama saatim var hesabın rütbesi de kartal.
Faceit 10 lvl gireyim dedim bir maç arkadaşlar çağırdı 106 skor aldım 56 vurdum yarın ow yemişim.
Güzel bir ticket attım Türkçe her şey anlaşılır şekilde.
Sizce kalkar mı banım?

Herkese selam,
Faceit 10 lvl gireyim dedim bir maç arkadaşlar çağırdı 106 skor aldım 56 vurdum yarın ow yemişim.
Sizce kalkar mı banım?
Yeniden kontrol edilir, eğer hileyseniz yeniden anlaşılır, ve ban kalkmaz. Eğer hile değilseniz zaten ticket üstüne kalkar.

Herkese selam,
Sizce kalkar mı banım?
Faceitte yaptıklarınız OW ban yedirmez.

Faceit OW'a düşmez. OYun için ranked sisteminden yaptığın bir maçtan dolayı ban yemişsin. OW direk izlenmelere ve kararlara göre ban atmaz. OW hile oylamalarına göre genel bir tablo çizer. Kullanılan arka plan uygulamalarını kontrol eder oyun dosyalarında değişiklik var ise ban yersin.

Hile değildim, o oyunda sağlam vurdum sadece ve bunun yanlış bir bna olduğunu düşünüyorum.

Niye kalkmaz?
Çoook öncelerden izlediğim bir kaç youtuber 35+ kill aldığı için overwatch banı yemişti. Ticket attılar 1 hafta içerisinde banları kalktı. Dediğimiz gibi hile kullanmadıysanız banınız kalkar.

Faceit OW'a düşmez. OYun için ranked sisteminden yaptığın bir maçtan dolayı ban yemişsin. OW direk izlenmelere ve kararlara göre ban atmaz. OW hile oylamalarına göre genel bir tablo çizer. Kullanılan arka plan uygulamalarını kontrol eder oyun dosyalarında değişiklik var ise ban yersin.
Kanka pek iyi bilmiyorum o sırada faceitmi oynadım rekabetçidemi vurdum ban yiyince yıktı çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı