Overwatch ban kalkar mı?

Peki dostum bilgisayarımda hiç hileye dahir bir dosya olmaması ve hiç hile kullanmadığım halde nasıl oluyorda hile damgası yiyorum

Bilgisayarda hile dosyası, kalıntısı vs. olmaması önemli değil, geçmişte kullandığın bir hileden de yasaklama alabilirsin. VAC gecikmeli çalışan bir sistemdir.

Zaten csgo uzun zamandır oynayan birisi değildim daha bu sene başladım 12 17 yaş aralarında 1.5 1.6 sxe döneminde çok oynadım

Peki dostum bilgisayarımda hiç hileye dahir bir dosya olmaması ve hiç hile kullanmadığım halde nasıl oluyorda hile damgası yiyorum bir xanters değilim ama iyi bir aimim var

ek olarak faceit profilime girdiğinde vuruşlarıma dair videolar var sence bunlar şüpheli vuruşlar mı ?
Ben de 3 ay önce yedim ban hiç uğraşmadım aldım yeni hesaptan oynadım ama oyunun cıvkı çıktı...

Yanlis anlamayin, ama söyle kisa bir arastirma yapinca daha önce yasaklanmis birkac hesabiniz daha ortaya cikiyor. Henüz sifir gün önce VAC yasaklanmasi alan bir hesabiniza denk geldim. Yine 93 gün önce yasaklanmis bir hesabiniz daha mevcut.

Bunlardan yola cikarak bu hesabinizin da VAC yasaklanmasi alacagini düsünüyorum.

Yanlis anlamayin, ama söyle kisa bir arastirma yapinca daha önce yasaklanmis birkac hesabiniz daha ortaya cikiyor. Henüz sifir gün önce VAC yasaklanmasi alan bir hesabiniza denk geldim. Yine 93 gün önce yasaklanmis bir hesabiniz daha mevcut.

Bunlardan yola cikarak bu hesabinizin da VAC yasaklanmasi alacagini düsünüyorum.
evet önceki hesaplarımda kullandım fakat bu yeni hesabım ve yaklaşık 500 lira para yatırdım para yatırdığım oyunda neden hile açayım aynı hesapta forza aldım ets2 aldım kasa alıp açtım skin aldım sayısız kapsül aldım açtım
ek olarak silverda report yedim evet güven faktörüm düştüğü için hilelerle karşılaşmaya başladım zevk almak için ffaceit premium aldım özel sektörde çalışan birisiyim zevk için para yatırıyorum bu hesapta hile kullansaydım buralara konu açmaya gelmezdim

Hileye dahil tek bir dosya kayıt dosyası dahil bırakmadım sırf report yememek için vuruşlarımı kayıt altına aldım maçlarımı kaydettim fakat hiç bir faydası olmadı.

Geri
Yukarı