CS:GO overwatch ban kalkar mı?

• Konuyu başlatan YKC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 99
  • Görüntüleme 13B
Herkese selam,
10 gün önce overwatch ban yedim hesapta 500 TL envanter var :D.
1K oynama saatim var hesabın rütbesi de kartal.
Faceit 10 lvl gireyim dedim bir maç arkadaşlar çağırdı 106 skor aldım 56 vurdum yarın ow yemişim.
Güzel bir ticket attım Türkçe her şey anlaşılır şekilde.
Sizce kalkar mı banım?
1k oynama saati faceit 10 level? 56 vurdun?

Kardeşim bizim 4k saatimiz var 2100 eloda 35 vurunca naptım ben yav diyoruz.

@ilkerowic

VAC forumunda nereden baksan 10 bin tane mesajım var. Bu zamana kadar haksız yere yasaklandım diyen bir kişinin bile haklı çıktığına rastlamadım. Hatalı yasaklamalar o derece nadir anlayacağın.

Kaldı ki çoğu hem Overwatch hem de VAC sistemi tarafından yasaklanıyor. Gel de haksız olduğuna inan.

Genelde haksız olmadığından emin olduğum için profillere göz atıyorum. Bir de görüyorum ki haksız yere yasaklandım diyenlerin birden fazla hesapta, birden fazla yasaklamaları mevcut.

Hani anlamadığın nokta şu; Herkes haksız yere yasaklanıyor, peki biz neden yasaklanmıyoruz?

@ilkerowic

VAC forumunda nereden baksan 10 bin tane mesajım var. Bu zamana kadar haksız yere yasaklandım diyen bir kişinin bile haklı çıktığına rastlamadım. Hatalı yasaklamalar o derece nadir anlayacağın.

Kaldı ki çoğu hem Overwatch hem de VAC sistemi tarafından yasaklanıyor. Gel de haksız olduğuna inan.

Genelde haksız olmadığından emin olduğum için profillere göz atıyorum. Bir de görüyorum ki haksız yere yasaklandım diyenlerin birden fazla hesapta, birden fazla yasaklamaları mevcut.

Hani anlamadığın nokta şu; Herkes haksız yere yasaklanıyor, peki biz neden yasaklanmıyoruz?
Ben ihtimal veriyorum. Geçtiğimiz sene arkadaşın hesabı boostlamak için 20 30 maç attım. Silverdan Nova 3 e çıkardım OW ban yedi :)

Ben ihtimal veriyorum. Geçtiğimiz sene arkadaşın hesabı boostlamak için 20 30 maç attım. Silver'dan Nova 3'e çıkardım OW ban yedi :)

Hesap boost zaten yasak bir olay hocam. Hiç tavsiye etmiyorum. İzleyen arkadaşlar genellikle nova 1 olacağı için belki bir ihtimal ama o da zor. Durduk yere OW yenmez diyenlerdenim daima. Eğer yasak VAC'a döndüyse sen de herkes gibiymişsin demek olur bu. :( :(

Yeni konular

Geri
Yukarı