CS:GO overwatch ban yedim

birkan3213

Decapat
Selamlar herkese arkadaşlar ben bunu anlamadım telefondan yasaklanıp nasıl overwatch ban yiyoruz kardeşim biraz yaşı küçüktür hile açmış aynı hesap numaralarımız ama ben de ban yedim tamam kardeşimin sucu var benim nerede sucum var, kardeşimde de suç yok aslında kardeşimin arkadaşı var bir tane demiş kardeşime:

- "Aaa CS:GO hesabınmı var ben girebilir miyim? bana da verir misin CS:GO hesabını."
+"Verir tabii ki kankam al buyur güzel oyna güzel kas."
-"Off cok zor ya ben bunu oynuyamıyorum wolfteamdaki hileyi buna yapyım (internete girer) CS:GO hack indir (ilk baştakine tıklar)heh bunu indireyimde herkesi vurayım muhahaha."
-"Off canım sıkıldı aimbot da ne ona basayım aa kafadan vuryor esp de ne aaa adamı gösteriyor."
12 dk sonra.
VAC banned.

Evet hikayeyi anlattım böyle gelişmiş olay peki benim hesap neden gitti ben hesaba o gün hiç girmemiştim telefondan ban yemiştim telefonumuz aynı oldugu için bunu ben nasıl çözebilirim arkadaşlar lütfen bana yardım edin kafayı yiyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesaptan kimin hile açtığının ya da hile açılıp açılmadığının bir önemi yok, VAC ban yediysen %99 ihtimalle açılmayacaktır. Bazen hatalı VAC banların açıldığı olabiliyor ama çok düşük bir ihtimal. (Aynı telefon numarasını kullanan bütün hesaplar ban yer.)

Geçmiş olsun hacam :(. Arkadaşlar pek takmıyor o yüzden hesabımı sadece ben biliyorum kardeşime bile söylemedim hatta ona hesap bile açmamasını söyledim o kadar tedbirliyim :D.

Ama ben hile yapmadım ki yapsam yaptım derim incelesinler abi ben hile yapmadım
Valve'a mail at falan. Ama VAC Ban konusunda çok sertler pek düşünmüyorum açacaklarını. Şanslıysan açarlar ya da anlayışlı biri okursa yazdıklarını. İngilizce yazmayı sakın unutma. Eğer iyi İngilizcen yoksa birinden yardım al Google Translate'ten bakma.

Yasaklama kalıcıdır, kaldırılmaz. Boşuna zahmete girip Valve'a mesaj yazmanıza gerek yok.

Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?

VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. Bu ve diğer birçok nedenden ötürü telefon numaranızı paylaşmanızı ya da başka bir kullanıcının telefon numarasını paylaşmanızı tavsiye etmiyoruz. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan ve bu telefon numarasını kullanan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır, bu nedenle de o oyunu artık alamayacaklardır.

Aynısı Overwatch ve oyun yasaklamaları için de geçerli.

Numarayı paylaşırken çıkan uyarıyı dikkate alsaydın böyle olmazdı.

Dipnot: Aynı telefon numarasını kullanan tüm hesaplar tek kişi olarak kabul görür. Numarayı kaydederken Valve açık bir şekilde sizi uyarıyor.

Yasaklama kalıcıdır, kaldırılmaz. Boşuna zahmete girip Valve'a mesaj yazmanıza gerek yok.

Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?

VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. Bu ve diğer birçok nedenden ötürü telefon numaranızı paylaşmanızı ya da başka bir kullanıcının telefon numarasını paylaşmanızı tavsiye etmiyoruz. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan ve bu telefon numarasını kullanan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır, bu nedenle de o oyunu artık alamayacaklardır.

Aynısı Overwatch ve oyun yasaklamaları için de geçerli.

Numarayı paylaşırken çıkan uyarıyı dikkate alsaydın böyle olmazdı.

Dipnot: Aynı telefon numarasını kullanan tüm hesaplar tek kişi olarak kabul görür. Numarayı kaydederken Valve açık bir şekilde sizi uyarıyor.

Ben telefonu eklerken böyle bir şey sorulmadı muhtemelen bunu vac sisteminden almışsınız yani böyle bir şey sorsa vermezdim tabi ki de

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı