CS:GO Overwatch ban yedim

Hile açmadım ama OW ban yedim.

OW'de şansa Nova 1 olmuş adamlar incelese bile en sonunda Valve yetkilisi kontrol eder ve karara bağlar.

OW ban kalkmaz. Umarım geri dönerler.

Hiç kimse kusura bakmasın. Overwatch banları %100 doğrudur ve nihaidir.

İzleyen kişi isterse nova 1 olsun isterse global, izleyen kişinin verdiği kararlar zaten nihai değildir. Bir topluluğun verdiği karara göre kişi yasaklanır.

Ha kesinlikle 3 noscope attın diye Overwatch yasaklaması almadığını sen de biliyorsun.

Ve bu yasaklamalar kalıcıdır ve kaldırılamaz.

Lütfen bilgisiz bir şekilde yorumlar yapıp insanlara hatalı bilgi vermeyelim.

Sana kaldırıldı diyorum. Yaşadığım olayı anlatıyorum. Şu şu sebepten OW almadığını sende biliyorsun diyerek bana hileci olduğumu mu ima etmeye çalışıyorsun, anlamadım.

Karar sadece belirli bir seviyede olan oyunculara göre verilmiyor. Kaldi ki ortalama 100-150 kisi durumu degerlendiriyor ve puanlamasi yüksek olan müfettislerin karari esas aliniyor. Öyle rastgele Nova 1'lerin kafasina göre yasaklama vermiyorlar.

"Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz."

Destek ekibinin yasaklamalari kaldirma gibi bir yetkisi yok. Kalici yasaklama aldiginiza dair hesabiniza bilgilendirme geldi mi? Geldiyse ekran görüntüsü paylasabilir misin?

Daha önceden OW aldığımı nereye bakarak kanıtlayabilirim?

nereye bakarak kanıtlayabilirim?

Hesabınıza bildirim olarak gönderiliyor.

Burada bir bilgilendirme mevcut mu?

Ben niye yemedim acaba?
CSGO 65 kill.jpg
,
3,5 ay belki daha fazla önceki maçım, report yağmuruna tutuldum yine de OW yemedim. Şuan bu rankta bile değilim.

Son düzenleme:
Steam'e yazıldığında açtırılabilir

Destek ekibinin yasaklama kaldırma gibi bir yetkisi bulunmamakta.

"Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz.

Eğer otomatik bir şekilde belirlenen ve uygulanan bir bekletme süresi veya yasaklamanın hatalı olduğuna karar verilirse, bu yasaklama veya bekletme süresi sunucularımız tarafından otomatik bir şekilde geri alınacaktır."

Hiç kimse kusura bakmasın. Overwatch banları %100 doğrudur ve nihaidir.

İzleyen kişi isterse nova 1 olsun isterse global, izleyen kişinin verdiği kararlar zaten nihai değildir. Bir topluluğun verdiği karara göre kişi yasaklanır.

Ha kesinlikle 3 noscope attın diye Overwatch yasaklaması almadığını sen de biliyorsun.

Ve bu yasaklamalar kalıcıdır ve kaldırılamaz.

Lütfen bilgisiz bir şekilde yorumlar yapıp insanlara hatalı bilgi vermeyelim.

Overwatch banları %100 doğru falan değildir. Yanlış Overwatch kararlarından oluşan sorunlardan dolayı ban yiyen ve sonradan banı açılan binlerce kişi olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

Çok iyi olmuş haksız yere VAC ban yenmez öyleyse bile gidip desteğe yazcaksın hatalı bansa kaldırırlar ama değilse de bir soğuk su içmeni tavsiye ederim zaten hileciler yüzünden oyun oynanmaz oldu bir de ücretsiz olunca hiç çekilmiyor oyun hileysende çok iyi olmuş bir hileciden daha kurtulduk.

Destek ekibinin yasaklama kaldırma gibi bir yetkisi bulunmamakta.

"Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez ve Steam destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz.

Eğer otomatik bir şekilde belirlenen ve uygulanan bir bekletme süresi veya yasaklamanın hatalı olduğuna karar verilirse, bu yasaklama veya bekletme süresi sunucularımız tarafından otomatik bir şekilde geri alınacaktır."

Valve'in kendisi kaldırıyor overtwatch banlara itiraz edilir bu VAC değil VAC olsaydı kalkmazdı ama Overwatch kalkıyor.

Geri
Yukarı