CS:GO Overwatch ban yedim

Overwatch oyunbozanlık banı var ama 36 gün ve profilde veya herhangi biyerde gözükmüyor sadece sen görebiliyorsun.

Oyun bozanlıkdan ban yemiyor.

Screenshot_82.png

Resimdede görüldüğü gibi profilimde herhangi bir ban gözükmüyor sadece uyarı mesajı var.

-Ekleme: Hatalı Overwatch banın açılma ihtimali az da olsa var.

Eğer "Hile" Overwatch banı yediyseniz banı yediğiniz oyunun temiz video kaydı varsa iletişime geçmeyi deneyin support ile. Ben 2 yıl önce yemiştim fakat yayında oldugum için yayının linkini atıp ilettigimde 2 hafta sonra açılmıştı. %100 açılıcak diye bir şey yok şimdiden söyleyim.

Overwatch kalıcı ban olmakla birlikte hile değilseniz Valve tarafından ticket ile açılabilir. Overwatch yasaklaması yiyip açılmış birisi olarak söylüyorum bunu. Overwatch yemenin sebebi kesin olmamakla birlikte T Base'den Middle AWP keserken üç kişiyi nonscope vurmam olabilir. Açıldı banım, bir hafta içerisinde.

Nova 1'ler Overwatch yaparsa böyle oluyor maalesef. Dediğim gibi ban yemek için insanlık dışı hareketler yapmanız gerekiyor.

Overwatch kalıcı ban olmakla birlikte hile değilseniz Valve tarafından ticket ile açılabilir. Overwatch yasaklaması yiyip açılmış birisi olarak söylüyorum bunu. Overwatch yemenin sebebi kesin olmamakla birlikte t Base'den middle AWP keserken üç kişiyi nonscope vurmam olabilir. Açıldı banım, bir hafta içerisinde.

Nova 1'ler Overwatch yaparsa böyle oluyor maalesef. Dediğim gibi ban yemek için insanlık dışı hareketler yapmanız gerekiyor.

Hiç kimse kusura bakmasın. Overwatch banları %100 doğrudur ve nihaidir.

İzleyen kişi isterse nova 1 olsun isterse global, izleyen kişinin verdiği kararlar zaten nihai değildir. Bir topluluğun verdiği karara göre kişi yasaklanır.

Ha kesinlikle 3 noscope attın diye Overwatch yasaklaması almadığını sen de biliyorsun.

Ve bu yasaklamalar kalıcıdır ve kaldırılamaz.

Lütfen bilgisiz bir şekilde yorumlar yapıp insanlara hatalı bilgi vermeyelim.

Nova 1'ler Overwatch yaparsa böyle oluyor maalesef.

Karar sadece belirli bir seviyede olan oyunculara göre verilmiyor. Kaldi ki ortalama 100-150 kisi durumu degerlendiriyor ve puanlamasi yüksek olan müfettislerin karari esas aliniyor. Öyle rastgele Nova 1'lerin kafasina göre yasaklama vermiyorlar.

ticket ile açılabilir.

"Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz."

Destek ekibinin yasaklamalari kaldirma gibi bir yetkisi yok. Kalici yasaklama aldiginiza dair hesabiniza bilgilendirme geldi mi? Geldiyse ekran görüntüsü paylasabilir misin?

Geri
Yukarı