CS:GO "Overwatch" tarafından ban yedim

Envantere yazık olmuş. Ayrıca 2016'dan beri sadece 590 saat oynamış olman beni şaşırttı. Ben 1 senede 1300 saatimi bu oyun aracılığıyla çöpe atmış bulunmaktayım.
son zamanlarda 300 400 saati olan herkes LE LEM olmuş. Sorunca herkes smurf hesap yani
Tabi içimizden geçiyolar prefirelar vs awp rushlar şaşırmadık şaşırmıyoruz CS:GO standart oyuncu kitlesi. Valve izin verdikcede devam eder. Artık 21 seviye ol hesap beleş parada vermiyolar oyuna.

ana hesabında ban yemiş, sonra yeni hesap açmış aynı numarayı bu hesapta da kullanmış.

Öyle olsa bile yasaklama almaz. Sizin dediğiniz, sadece yasaklama esnasında numaranın kullanıldığı tüm hesaplara aynı yasaklama uygulanır. Numarayı sonradan başka hesapta kullanmanız yasaklama almanıza sebep olmaz.

Eğer öyleyse bu süper bir haber. Umarım bütün smurf'ları banlarlar da kendilerinden yeteneksiz olanların sırtından rütbe kasmaktan engellenirler. Bu oyun sırf bu yüzden oynanmıyor işte.

Tekrar belirteyim bi arkadaşın yanıtına ironi olarak cevap vermiştim. Bari sileyim de yanlış anlaşılmasın.

Tengri adına nolur artık hile açmayın oyun oynanmıyor, arkadaşın profil yorumlarına baktım herkes hile diyor. :(

Arkadaşım kimse durduk yere ban yemez. Boşuna burada ağlamayın. 300 TL'lik hesapla ban yedim diyorsunuz da ben 2.000 TL'lik envanter 111 level hesapla ban yedim. Hile açtım mı evet açtım. Yedim banı da oturdum aşağıya. 1.600 kişi izliyordu ban yediğim maçta hak ettim yedim bitti. Smurf hesabında VAC yemiş zaten şimdi temizim demeyi de bırak.

@burakdudoglu
Söylediklerinde haklısın. Keleş 1 rütbe +1000 saat ile rekabetçi giriyorum karşıya veledin biri geliyor 300 saati var sanırsın e-sporcu olacakken direkten dönmüşte bizim gibi insanlar ile oynamak zorunda kalmış. Bu tipler ölüm maçında bile karşıma çıkıyor. Sırf şunlar yüzünden kaç aydır oyuna silah yarışı dışında girmiyorum. Oturup günlerce Owerwatch kasmamız lazım ki ELOmuz yükselsin bunlarla karşılaşmayalım.

3000 saat oyun sürem var ve oyundaki 6. yılım. Ban yemedim. Sebebi çok basit. Hile açmıyorum, kimseye küfür etmiyorum. Oyunumu oynayıp çıkıp gidiyorum.

Bu yasaklama da birkaç gün sonra VAC yasağına dönüştürülse hiç şaşırmam.

Tam da tahmin ettigim gibi. Overwatch tarafindan verilen yasaklama su an VAC yasagina dönüstürülmüs durumda. Bu da demek oluyor ki, hem Overwatch tarafindan hem de ayriyeten tamamen otomatik yazilim olan VAC sistemi tarafindan hile tespit edildi.

Bir haksiz yasaklama aldim hikayesinin daha sonuna gelmis bulunmaktayiz. Esen kalin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı