CS:GO Overwatch Tarafından Suçlu Bulundu

Kartal 'dan nasıl çift keleşe düştün ?
Mesajı tam hatırlamıyorum. Hatırladığım kadarıyla '' Son zamanlarda hile kullandığı tespit edilen takım arkadaşlarınız süresiz olarak resmi csgo sunucularından banlandı. Siz rütbe ilerlemesi ve geri alınması cezasına vs...'' gibiydi. İfadeler tam olarak böyle olmayabilir.
Önce güzideye düştüğümü gördüm. Bir maç oynadım,yenildim. Tek maçla çift keleşe düştüm.

Bir oyunun ban sisteminde oyuncuları çalıştırırsan bol bol haksız banlar atılır. Adamı rapor ediyorlar, rapora bakan eleman kullanıcı adını beğenmediği için 3/3 suçludur diyor. Sonra ban. Canlı yayında kaç kere şahit oldum. CS:GO'ya oyun bile diyemiyorum bu sistemleri için.

Katıldığımı söyleyemeyeceğim herkes bunun gibi bir cümle kuruyor haksız yere ban VAC tarafından korunan bir çok oyun oynadım ve boştan yere hiç ban yemedim yiyende görmedim. Eğer mümkünse bana kesin bir temiz hesabın ban yediğine dair bir video yada bir kaynak sunarsanız sevinirim. Ayrıca sadece hile için değil oyunbozanlık küfürlü iletişim gibi unsurlardan şikayet etmek için yeterli. Yalan söylüyorsunuz gibi bir anlam çıkarmayın burada kimsenin yalan söylemek için sebep bulabileceğini düşünmem ama oldukça fazla VAC sistemi şikayet ediliyor ve belkide benim şansım çevremde bu anlatılan sıkıntıları yaşayan görmedim.

Katıldığımı söyleyemeyeceğim herkes bunun gibi bir cümle kuruyor haksız yere ban VAC tarafından korunan bir çok oyun oynadım ve boştan yere hiç ban yemedim yiyende görmedim. Eğer mümkünse bana kesin bir temiz hesabın ban yediğine dair bir video yada bir kaynak sunarsanız sevinirim. Ayrıca sadece hile için değil oyunbozanlık küfürlü iletişim gibi unsurlardan şikayet etmek için yeterli. Yalan söylüyorsunuz gibi bir anlam çıkarmayın burada kimsenin yalan söylemek için sebep bulabileceğini düşünmem ama oldukça fazla VAC sistemi şikayet ediliyor ve belkide benim şansım çevremde bu anlatılan sıkıntıları yaşayan görmedim.
Zaten VAC tarafından ban yemedim. CS:GO'nun oyuncuları tarafından izlenipte ban yedim. VAC tarafından haksız yere ban yemek mümkün değil.

Hocam yanlış anlamayın ama overwatch yapan insanlar belli kişiler 150 win üstü belli rütbe almış kişiler overwatch yapabiliyor. Siz hile açtınız demiyorum ama smoke içinden 3 kill almak bana hile gibi geliyor. Bu benim düşüncem. Forumda bir arkadaş vardı adını vermeyeceğim hile açmış bide gelmiş konu açmış. Oyunda hile açmak çok basit bir şey zaten.

Hocam yanlış anlamayın ama overwatch yapan insanlar belli kişiler 150 win üstü belli rütbe almış kişiler overwatch yapabiliyor. Siz hile açtınız demiyorum ama smoke içinden 3 kill almak bana hile gibi geliyor. Bu benim düşüncem. Forumda bir arkadaş vardı adını vermeyeceğim hile açmış bide gelmiş konu açmış. Oyunda hile açmak çok basit bir şey zaten.
İster inanın ister inanmayın ard arda olmadı zaten bi 5-6 sıkışta falan sizin görüşünüz bu o maçtada zaten kill/death oranı olarak iyi değildim. Bu arada demoyu nasıl alabiliriz? Öğretirseniz sevinirim. Bu arada bu olay 2 3 hafta önceydi bir ban bu kadar gecikir mi? Herkes kafasına göre report'a basıyor. Overwatch'a çıkmadan oyun dosyalarını arasa hack olup olmadığını görse de overwatch'a çıkarsa. Daha mantıklı değil mi? Ki o zaman overwatch'a gerek kalmazdı. Profesyonel olmayan oyuncular Hack diye damga basıyor. Oyuna düzgün bir koruma sistemi eklense bunların hiç biri olmayacak. Sizin başınıza da gelebilir. Benim başıma geldi ister inanın ister inanmayın tekrardan. Çok iyi Bunny'ci olsan bile direk Bunny hilesi bu diyorlar. Demosunu alabilsem direk atacağım. Bütün maçı izleyin. Görüceksiniz ki hack falan değilim. Hep şansa tuttuğunu görürsünüz. Öyle iyi bir oyuncuda değilimdir. Rank'ım Seçkin Gümüş idi. Hack olsam Global Elite'e bile çıkarmayı denerdim açıkçası.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normalde rekabetçide olsa benide banlarlardı. Ama yapıcak birşey yok ban yedin mi birdaha açmıyorlar. Valve nin overwatchi sadece global oyunculara açması bence en mantıklısı ama 150 win alan silver bile buna karar verebiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normalde rekabetçide olsa benide banlarlardı. Ama yapıcak birşey yok ban yedin mi birdaha açmıyorlar. Valve nin overwatchi sadece global oyunculara açması bence en mantıklısı ama 150 win alan silver bile buna karar verebiliyor.
Kardeşim topluluk sunucularında reportlanırsan overwatch yemezsin.

Bir oyunun ban sisteminde oyuncuları çalıştırırsan bol bol haksız banlar atılır. Adamı rapor ediyorlar, rapora bakan eleman kullanıcı adını beğenmediği için 3/3 suçludur diyor. Sonra ban. Canlı yayında kaç kere şahit oldum. CS:GO'ya oyun bile diyemiyorum bu sistemleri için.
Hocam oyuncuların kullanıcı adları gösterilmiyor diye biliyorum ama ? The Suspect olarak değiştiriliyor diye biliyorum yanlışmıyım ?

Kardeşim topluluk sunucularında reportlanırsan overwatch yemezsin.

Zaten "rekabetçide olsa" demişim. Mesajımı tam okursan bu mesajı yazma gereksinimi duymazsın.

Hocam oyuncuların kullanıcı adları gösterilmiyor diye biliyorum ama ? The Suspect olarak değiştiriliyor diye biliyorum yanlışmıyım ?

Evet, ayrıca takımdaki diğer üyelerde rastgele isimler alıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı