CS:GO VAC banı yedim

Atölye haritalarına abone olmak herhangi bir sorun yaratmaz. Demekki senin gittiğin internet kafede birisi o bilgisayarda oyun dosyalarını kurcalamış. 😕
Tum bilgisayarlarda adini hatirlayamadigim bir sistem vardi. İnternet kafe sahibi tum bilgisayarlarda gerekli uygulama ve oyunlari yukledikten sonra tum sistem ayarlarini kaydediyordu ve bilgisayar her kapandiginda kaydedilen eski sisteme geri donuyordu yani. Masasutunde veya herhangi bir yerde sonradan dosya olusturulmussa veya silinmisse kaydedilen haline geri donuyordu. İnternet kafede oyun dosyalariyla da oynayacak vaktim yok tabi.

Tum bilgisayarlarda adini hatirlayamadigim bir sistem vardi. İnternet kafe sahibi tum bilgisayarlarda gerekli uygulama ve oyunlari yukledikten sonra tum sistem ayarlarini kaydediyordu ve bilgisayar her kapandiginda kaydedilen eski sisteme geri donuyordu yani. Masasutunde veya herhangi bir yerde sonradan dosya olusturulmussa veya silinmisse kaydedilen haline geri donuyordu. İnternet kafede oyun dosyalariyla da oynayacak vaktim yok tabii.

İnternet kafedeki CS:GO orijinal olmayabilir de. VAC banını açmazlar muhtemelen dostum.

İnternet kafedeki CS:GO orijinal olmayabilir de. VAC banını açmazlar muhtemelen dostum.
İnternet kafedeki tum bilgisayarlarda Ucgen Oyun Arsivi yazilimi ve Steam yazilimi mevcut. Onlinr oyunlar Steam'den indirilmis ve oyunu acmadan once oyun dosyalarinin dogrulamasini yapiyor.

Hesabım seçkin değil ve hep oyunuma hileler geliyor diye ben genelde üçüncü ya da dördüncü oluyorum ve ben ban yedim ve sanırım dediklerine göre VAC bir insan değilmiş. Yani robot gibi bir şey. Ticket açtım şimdi yanıt bekliyorum ama kesinlikle hile kullanmadım. Cheat Engine var sadece oda başka oyun için o oyunda Steam'de bile yok ondan yemiş olabilir miyim? ( CS:GO VAC banı yemişim bu arada)
Cheat engine evet arkadaşım da ban yedi.

Geri
Yukarı