CS:GO VAC banı yedim

Yok öyle bir şey, demek ki senin bilgisayarında da hile varmış. Benim arkadaşımda hile yoktu ve niyeyse VAC ban yedi oyunu sadece 2 haftadır oynadığı halde. VAC ban iyice saçmalamış.
Ban yedigim sirada internet kafede iki arkadasimla ayni lobiden girmistik, bir arkadasimin hesabi banliydi, ona guven faktoru cok dusuk olan prime hesabimi verdim ve yedek hesabimdan oynadim, diger arkadasim da ayni lobideyken kendi prime hesabindan ban yiyince ucumuzun de hesaplari ban yedi. 5 kisilik takimdan aniden 3 kisi dustu yani.

3 yil boyunca kullandigim hesapta aptallik edip bir aylik 30TL verip Ezglobal almistim. Ban yememistim ama arkadasim ban yedigi icin ben de ban yedim. Oynayisi etkilemeyecek hile (Sadece sizde gorunen skin, glove, music kit) icin alabilirsiniz ama hile acmanizi onermem.
Ekleme yapmak isterim. Sadece siz de görünen skin vb. hileye güvenmeyin asla. Arkadaşım çok eskiden kendisinde gözüken skin kullandığından VAC Ban yemişliği var.

Hesabım seçkin değil ve hep oyunuma hileler geliyor diye ben genelde üçüncü ya da dördüncü oluyorum ve ben ban yedim ve sanırım dediklerine göre VAC bir insan değilmiş. Yani robot gibi bir şey. Ticket açtım şimdi yanıt bekliyorum ama kesinlikle hile kullanmadım. Cheat Engine var sadece oda başka oyun için o oyunda Steam'de bile yok ondan yemiş olabilir miyim? ( CS:GO VAC banı yemişim bu arada)
Aynen kral öyle derler hep

Sende hileden ban yemişsin. Arkadaşın ban yerse sende ban yiyorsun gibi bir durum yok. Arkadaşın ban yerse onunla kazandığınız maçlar silinir o kadar.
Yedek olarak kullandigim hesapta daha once hic CSGO oynamamistim ama ben de ban yedim.

Çok yüksek ihtimalle oyun dosyalarınızın içinde 3. parti yazılım bulunmakta. Hiçbir hesap durduk yere ban yemez. VAC oyun dosyalarını denetler ve 3.parti yazılım bulursa hesabınıza ban atar. Bilgisayarınıza bir format atın derim. Başka hesaptan oynasanız da tekrar ban yiyebilirsiniz.

Hesabım seçkin değil ve hep oyunuma hileler geliyor diye ben genelde üçüncü ya da dördüncü oluyorum ve ben ban yedim ve sanırım dediklerine göre VAC bir insan değilmiş. Yani robot gibi bir şey. Ticket açtım şimdi yanıt bekliyorum ama kesinlikle hile kullanmadım. Cheat Engine var sadece oda başka oyun için o oyunda Steam'de bile yok ondan yemiş olabilir miyim? ( CS:GO VAC banı yemişim bu arada)

Hocam geçen bir yerde okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama eğer arkada Cheat Engine açıkken CS:GO girersen direk otomatik olarak VAC ban atıyor diye duydum.

Çok yüksek ihtimalle oyun dosyalarınızın içinde 3. parti yazılım bulunmakta. Hiçbir hesap durduk yere ban yemez. VAC oyun dosyalarını denetler ve 3.parti yazılım bulursa hesabınıza ban atar. Bilgisayarınıza bir format atın derim. Başka hesaptan oynasanız da tekrar ban yiyebilirsiniz.
İnternet kafede oynarken ban yemistim ama kendi bilgisayarimda atolye haritalari vs. var.

Geri
Yukarı