CS:GO Overwatch yasağı verdi

KrofeSSionall

Decapat
Daha fazla  
Uzun bir süre sonra CS:GO indirdim ve bir el attım, oynadığım maçta yaklaşık 15 kill falan aldım (10 tanesi AFK adamdı). Beni görseniz önümdeki adamı bile vuramıyorum. Beni nasıl şüpheli sandılar hiçbir fikrim yok. Bir arkadaşım 100 maç atan kişinin Overwatch dedektifliğini olmaya hak kazandığını kafasına göre istediğini banlayabildiğini söyledi, 2 kere ban yemiş ikisini de açmış. Steam desteğe ne yazmalıyım banımın açılması için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun bir süre sonra CS:GO indirdim ve bir el attım, oynadığım maçta yaklaşık 15 kill falan aldım (10 tanesi AFK adamdı). Beni görseniz önümdeki adamı bile vuramıyorum. Beni nasıl şüpheli sandılar hiçbir fikrim yok. Bir arkadaşım 100 maç atan kişinin Overwatch dedektifliğini olmaya hak kazandığını kafasına göre istediğini banlayabildiğini söyledi, 2 kere ban yemiş ikisini de açmış. Steam desteğe ne yazmalıyım banımın açılması için?

Soğuk su için bence. Desteğe boşuna yazmayın açmazlar. Ayrıca Overwatch'ta bir kişiye bakmıyorlar sadece. Bir de 100 Overwatch yapan ile 1000 Overwatch yapanın etkisi farklı oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
100 maç atan kişinin Overwatch dedektifi olmaya hak kazandığını kafasına göre istediğini banlayabildiğini söyledi.

Kimse kafasina göre istedigini banlayamiyor. Yasaklanma verilmesi icin bircok kisinin karari degerlendirilmekte. Kaldi ki skoru yüksek olan müfettislerin karari daha cok göz önünde bulunduruluyor.

2 kere ban yemiş ikisini de açmış.

Hikaye. Hatali yasaklamalar disinda sirf destek ekibine yazdi diye yasaklama kaldirilmaz. 2 kere hatali yasaklama alacagini da hic sanmiyorum.

Gereken tüm bilgiler asagidaki baglantida mevcut.

Steam desteğe ne yazmalıyım banımın açılması için?

Hicbir sey. Size yapilan bilgilendirmede yasaklamaya itiraz edilemeyecegini, destek ekibinin yasaklamalari kaldiramayacagini ve hataliysa yasaklamanin otomatik olarak kaldirilacaginin yazmasi gerekiyor.

VAC ban olsaydı bir şekilde açtırabilirdiniz. (Sonuçta bot hata yaptıysa açılır.) Ama Overwatch'a düştüyseniz (onlar gerçek insan) şüpheli hareketleriniz olmuş ki ban yemişsiniz.

Artı -3 Eksi
Soğuk su için bence. Desteğe boşuna yazmayın açmazlar. Ayrıca Overwatch'ta bir kişiye bakmıyorlar sadece. Bir de 100 Overwatch yapan ile 1000 Overwatch yapanın etkisi farklı oluyor.

Kimse kafasina göre istedigini banlayamiyor. Yasaklanma verilmesi icin bircok kisinin karari degerlendirilmekte. Kaldi ki skoru yüksek olan müfettislerin karari daha cok göz önünde bulunduruluyor.

Hikaye. Hatali yasaklamalar disinda sirf destek ekibine yazdi diye yasaklama kaldirilmaz. 2 kere hatali yasaklama alacagini da hiç sanmiyorum.

Gereken tüm bilgiler asagidaki baglantida mevcut.

Hiçbir şey. Size yapilan bilgilendirmede yasaklamaya itiraz edilemeyecegini, destek ekibinin yasaklamalari kaldiramayacagini ve hataliysa yasaklamanin otomatik olarak kaldirilacaginin yazmasi gerekiyor.

Hocam düşünüyorum beni nasıl hile zannedebilirler diye bir mantık getiremiyorum. Önündeki adamı vuramayan birini 100 kişi nasıl hile zannedebilir aklım almıyor.

AFK vurduğunuzdan dolayı rekabetçi'de rank hilesi yaptığınızı düşünmüş olabilirler.

Dereceli değil, hesap seçkin değildi.

Oyuna girdiğinizde en üstte ne yazıyor, söyler misiniz?
"Oldukça hatalı" mı; "küçük hatalı" mı?

Nerede yazdığını bulamadım.

1659134530003.png

Hikaye. Hatali yasaklamalar disinda sirf destek ekibine yazdi diye yasaklama kaldirilmaz. 2 kere hatali yasaklama alacagini da hic sanmiyorum.
Destek kayıtları var hocam.

Geri
Yukarı