Süresiz CS:GO Overwatch Yasağı

Ya kanka şimdi senin Ow'den hile kullanmadan ban yiyecek kadar iyi oynadığına kim neden inansın? Bana bunu bir söyle yaw.
Kardeşim, eğer yazılımdan vs. Çok iyi anlıyorsan gel bütün bilgisayarı tara. Cheat engine dışında bir hile bulursan ki onu da silmiştim zaten, ben sana bilgisayarı olduğu gibi hediye edeyim. Ben zaten bunun açıklamasını yaptım. O kadar iyi oynamıyordum zaten benden daha iyi oynayan adamlar vardı. Anlamadığım ben niye ban yedim

Overwatch yasağı yedikten 1 gün sonra VAC'a dönüşürse bilgisayarınızda hile programı tespit etmiştir. Overwatch yasağı kolay yenilmiyor. Bir çok kullanıcı ve Valve yetkilisi tarafından karar veriliyor.

Dostum eskiden yetkililer bakıyordu. Artık her şey müfettişlere bağlı.

Hatalı verilen yasaklamalar otomatik olarak kaldırılıyor. Onun dışında yapabileceğiniz bir şey yok maalesef. Bekleyin bakalım ne olacak.
Bu yazılanlardan, hile dışında takım arkadaşı çok vurmak veya oyundan atılmak yüzünden böyle bir ban yemiş olma ihtimalim var mı?

Dosya Ekleri

• IMG-20201012-WA0045.jpeg
    IMG-20201012-WA0045.jpeg
    101,6 KB · Görüntüleme: 71
Arkadaşlar ben de biliyorum 20 kişi izliyor 10 ya da 11'i ban kararı verirse ban yiyor. Herif derken o 10-11 kişilerden bahsetmiştim aslında. Arada sırada bazı yayıncılar falan da aimleri çok iyi oldukları ya da şansa attıkları vuruşlardan dolayı Overwatch ban yiyor. Siz benim demek istediğimi anlamadan gelip bana yorum yazmanız ilginç. Alıştım artık zaten hiç anlamadan sormadan yazanlara, alıştım.
Bakin sansa vurus ile duvar icerisinden izlemek veya bir spesifik noktaya ates etmek arasinda fark var. Overwatch yapan kisiler bunlari isterse Gold Nova 1 olsun anlayabilir. Bir smoke icerisinden rastgele spray atarak adam oldurmek var, bir smoke icerisinde saklanan kisiye one tap atmak var. Bu ikisinin arasindaki farki bu kadar CS biliyorsaniz anlayabilirsiniz.

Bakin sansa vurus ile duvar icerisinden izlemek veya bir spesifik noktaya ates etmek arasinda fark var. Overwatch yapan kisiler bunlari isterse Gold nova 1 olsun anlayabilir. Bir smoke icerisinden rastgele spray atarak adam oldurmek var, bir smoke icerisinde saklanan kisiye One tap atmak var. Bu ikisinin arasindaki farki bu kadar CS biliyorsaniz anlayabilirsiniz.

Dostum bende bazen smoke içi ses alınca One tap attığım oluyor.
(Kabul ediyorum aimlock gibi direkt vurduğumdan ban yiyeceğimi düşünmüyor değilim :D)

Dostum bende bazen smoke içi ses alınca One tap attığım oluyor.
(Kabul ediyorum aimlock gibi direkt vurduğumdan ban yiyeceğimi düşünmüyor değilim :D)
Rastgele bir vurus ile orada oldugunu bilmenin arasinda fark var bunu anlatmaya calisiyorum. Izledigi 5-6 round boyunca boyle seyleri tekrarlarsan normal degil mi ban yemesi? Bir round icerisinde sansa yapmak ya da ses alinca yapmak var, 5-6 round boyunca ayni senaryonun yasanmasi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı