CS:GO Overwatch'da verdiğim kararlar doğru mu?

RoKF0siC

Hectopat
CS:GO'da arada Overwatch yapıyorum fakat verdiğim kararlar kesin doğru olduğu halde XP bonusu vermiyor. Overwatch'ta gelen adamları çoğu yere bakarak(namı değer mevlana hack) bam güm vuruyolar bende nişan desteği, görüş desteği ve dış destekler olarak işaretliyorum. Bu kararlar doğru mu sizce. Değilse nasıl bir işaretleme yapmalıyım?

Mevlana Hack de dediğimiz Spinbot wallhack ve aimhack oluyor. Sadece Görüş desteği ve nişan desteğini işaretlemeniz yeterli. Bunnyhop gibi ek bir hile kullanıyorsa diğer dış destekleri işaretlemeniz lazım.

Son düzenleme:
CS:GO'da arada Overwatch yapıyorum fakat verdiğim kararlar kesin doğru olduğu halde XP bonusu vermiyor. Overwatch'ta gelen adamları çoğu yere bakarak(namı değer mevlana hack) bam güm vuruyolar bende nişan desteği, görüş desteği ve dış destekler olarak işaretliyorum. Bu kararlar doğru mu sizce. Değilse nasıl bir işaretleme yapmalıyım?

Hocam tanıdığım bir hileci arkadaş ile konuştum. Dediğine göre büyük köklü bir hilenin 1500 ila 600 arasında Overwatch botu var belki de daha fazla tüm hilelere yetersiz delil işliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı