CS:GO Oynamayın

O da bir tercih tabi... Ama benim dikkat çekmek istediğim nokta, gerçekten de bağımlılık yapmayı iyi beceren bu oyunun insanların zekasına da zarar vediğidir. Kahvehane ortamı gibi bir ortam haline gelmiş durumda.
Öte yandan, insanların kronikleştirdiği şu''RANK''meseleside ayrı bir vahim. Değer mi orada''Global''yazması için verilen zamana? Bunu fark etmek çok zor bir şey. Zira çoğu insanın tek amacı halen bir rütbe daha üstünü görmek. :uyan:
Çoğu oyun daha çok para kazanmak uğruna insanların zekasını hiçe saymayı kabul ediyor zaten, CS:Go'ya has bir durum değil :)

Günde 5 saat oynayınca 10 günde nasıl 500 saat oluyor? 5*10=50?
Bir anlık dalgınlıkla yüzyılın hatasını yapmışım fakat asıl anlatmak istediğim sayılan süre oynanılan süre değil. Ben oyunu yüzlerce kez açık bırakıp 2 gün başka bir evde bile kaldım. Pc'de gece gündüz açık kalsa 2 ayda çok rahat dolar o vakit ki ben aldığımdan beri adam akıllı 2 ay oynamışımdır toplasak, ama yazan 500 saat :)

CS:GO'yu çok oynamadım, indirip bir kaç kere botlarla oynadım alışamadım. Daha online oynayamadan bedava oldu, şaka gibi. Zaten Valve Pack almıştım 20 TL'ye oradan geldi CS:GO.

Yeni konular

Geri
Yukarı