CS:GO oynarken bazen çok geriliyorum

Sakıncası yoksa yaşınız nedir?
15'in altında ise haddinden fazla ciddiye alıyor olabilirsiniz zamanla rayına oturacaktır ancak imkan varsa profesyonel destek alınması çok faydalı olur. Şikayetinizin sebebi aşırı odaklanmak ya da korku. Korku değildir muhtemelen. Günümüzde insanlar bir şeye odaklanamamaktan şikayetçidir. Dikkat dağıtıcı unsurlar arttığı için eskiye kıyasla hepimiz odağımızı çabucak kaybediyoruz. Demek istediğim sorun olarak gördüğünüz şeyi zamanla avantajınıza dönüştürebilirsiniz.

Son olarak oyunun ses seviyesini düşürürseniz daha az gerileceğinize eminim.
17 yaşındayım.
Çok hırslı birisin sanırım genelde hırslı insanlar böyle olur . Rahat ol bir oyun olduğunu unutma .
Hırslı birisiniz. Bende aynı şekildeyim. Sırf bu yüzden oyundaki rolümü entry yapıp agresif bir oyun sergiliyorum. Bu çoğu zaman işe yarıyor. Anlık agresifleşme reflekslerimin gelişmesini, daha odaklanmış bir şekilde oynamamı sağlıyor. Ben bunu bu şekilde avantaja çevirdim. Tabi ölünce monitörü yumruk manyağı yapıyorsanız ayrı. Benim dediğim kazanma hırsı. Bu hırs sizde varsa agresif bir oyun sergilemelisiniz. Örnek olarak imorr aynen bu şekilde oynuyor. Kendisinde büyük bir kazanma hırsı var ve doğru zamanlarda agresif oynayarak çoğu roundu kazandıran isim oluyor.
Evet hırslı olduğum doğru agresif oynadığımda daha rahat ve iyi oynadığımı hissediyorum . İnternetten meditasyon ve rahatlama tekniklerini araştırdım .Nefes egzersizi baya işe yarıyor , aynı sorunu yaşayan olursa denemesini öneririm . Buradaki herkese önerilerinden dolayi teşekkur ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video baya işime yaradı size de öneririm
Oyunu oynarken sakin müzikler dinle mesela ben Undertale waterfall dinliyorum.

Teşekkürler smurf girerken yapıyorum aslında ve bayağı işe yarıyor normal maçlarımdada yaparım artık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerilmenin nedeninin başta psikolojik mi, yoksa senin şu zamana kadar farketmediğin bir lag'dan mı kaynaklı olduğuna dikkat et derim. Misal nişangah çok farkettirmese de akıcı değilse bu bir sorun. Özellikle 200FPS altında oynuyorsan bu sorunla karşılaşman oldukça olası. Bundan dolayı bütün koordinasyonun bozulabilir ve kolların tekleyen motor bir çalışıp, bir durabilir.. Şahsen benim çoğu zaman gergin olmamın sebebi bu bahsettiğim input lag idi. Baktım ki bu donanımla olmayacak, direk oyun oynamayı bırakıtm.

Geri
Yukarı