CS:GO oynarken monitörden görüntü gidiyor

Tahir Gül

Centipat
Merhaba. Öncelikle bu sorunum sadece CS:GO'da oluyor. Oyunda lobide bir sıkıntı yok fakat herhangi bir modda başla yerine bastığım an CS:GO donuyor ve en fazla 2 dk sonra monitör gidiyor. Ama kasa çalışır durumda. Bu sadece CS:GO'da oluyor.

Belki güç kaynağın ekran kartına yeterli gücü sağlayamıyor olabilir belki anakartta ekran kartını taktığın yer sıkıntılıdır en kötü ihtimalle ekran kartı mefta olmuştur :(

Belki güç kaynağın ekran kartına yeterli gücü sağlayamıyor olabilir belki anakartta ekran kartını taktığın yer sıkıntılıdır en kötü ihtimalle ekran kartı mefta olmuştur :(
Anladım Usta Ama Bu Sadece Cs Go Da Oluyor GTA 5 Onlide Hiç Bir Sıkıntı Yok LoL de de yok Valorantada
Ekran kartı ile alakalı bir durum olabilir veya driver sorunu. Aynı sorun başka oyunlarda benimde başıma geliyor bilgisayar çalışıyor fakat görüntü gidiyor. Overclock yapmadan önce hiç böyle sorun olmuyordu overclock yaptıktan sonra oldu. Overclock yaptınız mı?
Yapmadım

Anladım Usta Ama Bu Sadece Cs Go Da Oluyor GTA 5 Onlide Hiç Bir Sıkıntı Yok LoL de de yok Valorantada
Aslında belki ekran oranı sıkıntı yapıyordur bir de son ihtimal v-sync yapar ben şahsi fikrimce bunlardan biri arıza yok diyorsan :)

Elimde 500 W Güç Kaynağı Var Ama Değiştirmeye Korkuyorum Bir Sıkıntı Olurmu Sence
Aslında belki ekran oranı sıkıntı yapıyordur bir de son ihtimal v-sync yapar ben şahsi fikrimce bunlardan biri arıza yok diyorsan :)
Bu Dediklerini Nasıl Çözerim Bunlar Lazım Bana

Elimde 500 W Güç Kaynağı Var Ama Değiştirmeye Korkuyorum Bir Sıkıntı Olurmu Sence

Bu Dediklerini Nasıl Çözerim Bunlar Lazım Bana
CS:GO oynamıyorum ama her oyunda benzer oluyor ayarlar o yüzden anlatayım ben. İlk olarak Ayarlarda grafik menüsünde Ekran oranı gibi bir oran olmalı işte 800x600 60h gibi oranlar var o oranı düşür veya yükselt monitörün hakkında pek bilgim yok çünkü ikinci olarak v-sync dediğim dikey senkronizasyon yani o senin fps oranını sabit tutar ne alaka desen bile bazen olabiliyor böyle şeyler onu da grafik ayarlarından kapatıp deneme yapabilirsin :)

Geri
Yukarı