CS:GO Oynarken PC Kapanması ve Ekranda Renklerin Gitmesi

FORNIX

Hectopat
Daha fazla  
2 gün önce CSGO adlı oyuna girdiğimde oyun normal olarak çalışıyordu. Daha sonra 2 rekabetçi oyunundan sonra oyun dondu oyunun sesleri tekrarlandı ve ekranın rengi değişmeye başladı. Daha sonra ekran siyah oldu ve sesler de gitti. Laptop olduğu için düğmesine basarak kapatmak zorunda kaldım. Yeniden başladıktan sonra bilgisayar yeniden CS:GO'ya girdim. Yeniden 2 saat sonra falan aynı şey oldu.

Bilgisiayar ısınmıştır dedim ve kapatıım bilgisayarı ve uyudum sabah açtım bu sefer oyuna girdiğim 5 dakika içerisinde bu olmaya başladı. Gerçekten sinir olmaya başladım. Virüs vardır diye düşündüm. Combofix, Norton, Avira ve CCleaner programları ile kontrol ettim bir şey çıkmadı ! Daha sonra Assassins Creed 3 adlı oyuna girdim ve oyun düzgünce çalıştı 3 saattir oynuyorum ve hala sorun yok ve sorunun CS:GO oyununda olduğunu düşünmeye başladım. Ekran kartında falan sıkıntı olsa çünkü assassins creed 3'te de aynı hatayı verdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'nun başlangıç ayarını ya da config ayarını değiştirmiş olabilir misin? Oyunu tekrar yüklemeni tavsiye ederim.

CS:GO'nun başlangıç ayarını ya da config ayarını değiştirmiş olabilir misin? Oyunu tekrar yüklemeni tavsiye ederim.
Oyunu silip yükledim yarım saat güzel gitti sonra yeniden aynı sorun çıktı
Bugün Gotham dizisini izlerkende aynı hatayı verdi ekran kartı driverinide güncelledim ama durum değişmedi !

Dosya Ekleri

• Desktop 30-04-2017 16-52-21-540.png
    Desktop 30-04-2017 16-52-21-540.png
    45,4 KB · Görüntüleme: 178
Sorun kesilmişti arkadaşlar dün yeniden başladı Advanced System Care Adlı programı indirdikten sonra düzelmişti dün yeniden başladı YARDIM LÜTFEN !

Advanced SC ile optimizasyon felan mı yaptın ya da bilgisayarında oluşan bir hatayı mı düzelttin?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı