CS:GO oyun arkadaşı

Hasan Erikli

Hectopat
Yer
İzmir Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F 4.3GHz 4/8 Çekirdek İşlemci

ASUS PRIME H610M-E DDR4 Anakart

PALIT RTX 3060 Dual 12GB Ekran kartı

Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz

SHARKOON SHP650V2 650W 80+ EU Güç kaynağı

ADATA LEGEND 710 512GB M.2 2400-1000MB/s SSD
Meslek
Öğrenci
CS:GO'da Silver'im ama oynayışımın Silver gibi kötü olduğunu düşünmüyorum Silver'daki çöp Ruslar bolivyalılar yüzünden rank atlayamıyorum. Bilmem kaç defa Clutch alıyorum adam 16 raundda 2 vuruyor bakın 2 bu 2 vuran arkadaşın 800 saati var ve Rus gerçekten bıktım usandım Duo olarak arkadaşımla girip takımı taşımaya çalışmaktan bıktım. 30 vurduğum maçı da kaybediyoruz 10 vurduğum maçı da. Hem rank atlamak için taktik hem de takım arkadaşları arıyorum.

CS:GO'da Silver'im ama oynayışımın Silver gibi kötü olduğunu düşünmüyorum Silver'daki çöp Ruslar bolivyalılar yüzünden rank atlayamıyorum. Bilmem kaç defa Clutch alıyorum adam 16 raundda 2 vuruyor bakın 2 bu 2 vuran arkadaşın 800 saati var ve Rus gerçekten bıktım usandım Duo olarak arkadaşımla girip takımı taşımaya çalışmaktan bıktım. 30 vurduğum maçı da kaybediyoruz 10 vurduğum maçı da. Hem rank atlamak için taktik hem de takım arkadaşları arıyorum.
Kaç yıllıksınız hocam? Bende elite master'ım fakat daha iyi oynuyorum'da siz yeni olmanıza rağmen nasıl o kadar iyisiniz anlayamadım :D.

Hocam CS:GO ruslarından bıktıysanız Valoranta geçin benle oynarsınız ve bende öyleyim 5 levelim ama iyi oynuyorsun diyorlar

Ben de aynı sebepten Novada kaldım hocam. Sınav senem olduğu için çok gelebilir miyim bilmiyorum ama ekleyebilirsin.

Hocam hak ediyorsanız zaten çıkarsınız. Biraz daha aim geliştirmeye bakın. Ne kadar ayırdığınızı bilmiyorum ama zamanıda daha çok ayırmaya bakabilirsiniz isterseniz. O dediğiniz takımlar nedense bana çok denk gelmiyor. Sadece İngilizce bilmeyen cahil Ruslardan nefret ediyorum :D

Kaç yıllıksınız hocam? Bende Elite Master'ım fakat daha iyi Oynuyorum'da siz yeni olmanıza rağmen nasıl o kadar iyisiniz anlayamadım :D.

O kadar yeni sayılmam aimim Valorant'tan kalma çok Valorant oynadım sonra da CS'de Prime alıp pasif gelir olmasını istemiştim bağladı oyun beni kendisine Silver'ların çoğundan iyiyim nova rankına çıkmam gerekiyor diye düşünüyorum 100Win gümüş 4'üm.

Ben de aynı sebepten novada kaldım hocam. Sınav senem olduğu için çok gelebilir miyim bilmiyorum ama ekleyebilirsin.

Ekledim hocam sizi.

Hocam hak ediyorsanız zaten çıkarsınız. Biraz daha aim geliştirmeye bakın. Ne kadar ayırdığınızı bilmiyorum ama zamanıda daha çok ayırmaya bakabilirsiniz isterseniz. O dediğiniz takımlar nedense bana çok denk gelmiyor. Sadece İngilizce bilmeyen cahil Ruslardan nefret ediyorum :D

Dediğim gibi aimlik bir sorun yok takıma 2 vuran Ruslar geldiği sürece kaybediyorum.

Bende Ruslar yüzünden hard nova stuck durumu yaşıyorum. Bizimde 5-6 kişilik ekibimiz var gelmek isterseniz gelin.

Tabii süper olur Steam'den ekleyeyim isim verirseniz.
Benim profilim.

Kaç yıllıksınız hocam? Bende Elite Master'ım fakat daha iyi Oynuyorum'da siz yeni olmanıza rağmen nasıl o kadar iyisiniz anlayamadım :D.

Bu arada Steam hesabım 4 yıl CS 1.5 yıl oldu oynamaya başlayalı.

O kadar yeni sayılmam aimim Valorant'tan kalma çok Valorant oynadım sonra da CS'de Prime alıp pasif gelir olmasını istemiştim bağladı oyun beni kendisine Silver'ların çoğundan iyiyim nova rankına çıkmam gerekiyor diye düşünüyorum 100Win gümüş 4'üm.

Ekledim hocam sizi.

Dediğim gibi aimlik bir sorun yok takıma 2 vuran Ruslar geldiği sürece kaybediyorum.

Tabii süper olur Steam'den ekleyeyim isim verirseniz.
Benim profilim.

Bu arada Steam hesabım 4 yıl CS 1.5 yıl oldu oynamaya başlayalı.
Güzel hocam, fakat cs'yi fazla oynamanız lazım. Valorant çöplükten ibaret, mekanikleri aynı değil ve fark gösterir yine de size kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı