CS:GO oyun arkadaşı

Wostid Reis

Decipat
Ya lanet olası oyun takımıma sürekli 15 IQ kişileri atıyor. Size yemin ederim 4 maçtır dereceli kaybediyorum, her maç birinci oluyorum ama ona rağmen sadece 300 TP geliyor. En sonunda Valve destek talebi atacağım soracağım, derdiniz ne? Ne olsun istiyorsunuz diye. Vallahi sıkıldım sileceğim oyunu artık 3 saatte 2K TP'yi zar zor kastım.
Sürekli takımıma gerçekten bakın dalgasına söylemiyorum fotosentez yapan tipler geliyor. Var mı oyuna girecek benimle? Çavuş 3'üm nick bırakında bu akşam girelim.

Ya lanet olası oyun takımıma sürekli 15 IQ kişileri atıyor. Size yemin ederim 4 maçtır dereceli kaybediyorum, her maç birinci oluyorum ama ona rağmen sadece 300 TP geliyor. En sonunda Valve destek talebi atacağım soracağım, derdiniz ne? Ne olsun istiyorsunuz diye. Vallahi sıkıldım sileceğim oyunu artık 3 saatte 2K TP'yi zar zor kastım.
Sürekli takımıma gerçekten bakın dalgasına söylemiyorum fotosentez yapan tipler geliyor. Var mı oyuna girecek benimle? Çavuş 3'üm nick bırakında bu akşam girelim.

Yaş kaç?
CS2 mi oynuyorsun CS:GO mu?
Bir de istersen Steam ID'ni ekle ilk mesaja eklemek isteyen doğrudan Steam'den eklesin.

Nickim WostidReis.

Nickim WostidReis.
1693923486974.png
Hocam şu an maçın durumu bu büyük ihtimalle kaybetcez elimden geleni yapıyorum ama sonunda 300TP benim olcak.
1693923582457.png
Ya takıma gelen adama bak şunu sizde reportlayın adam maçı sattı kazanacağımız eli verdik bunun yüzünden böyle tipleri artık bi gün gerçek hayatta görüp parçalıyacağım az kaldı her oyundavar bunlardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı