Çözüldü CS:GO oyun içi harcaması Steam 5 dolar sınırına etki eder mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bigby WoIf

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam cüzdanıma 80+80 toplamda 160 TL para yüklesem, sonra bunu CS:GO oyun içinden kapsül alarak harcasam pazar banı kalkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplam 5 dolar hesabınıza yüklemeniz lazım, kaçar kaçar yüklediğinizin bir önemi yok. 5 dolarlıkta harcama yaptığınızda kısıtınız kalkar. Ancak bu hesapta Steam Guard'ı daha önceden aktifleştirmediyseniz yanılmıyorsam 15 gün daha önce aktifleştirdiyseniz 7 gün pazar satışını bekletmeye alıyordu, yanılıyor olabilirim bilen arkadaş düzeltsin lütfen.

Toplam 5 dolar hesabınıza yüklemeniz lazım, kaçar kaçar yüklediğinizin bir önemi yok. 5 dolarlıkta harcama yaptığınızda kısıtınız kalkar. Ancak bu hesapta Steam Guard'ı daha önceden aktifleştirmediyseniz yanılmıyorsam 15 gün daha önce aktifleştirdiyseniz 7 gün pazar satışını bekletmeye alıyordu, yanılıyor olabilirim bilen arkadaş düzeltsin lütfen.

Arkadaş pazar üzerinden alım yapmayacak oyun içinden yapacak sanırım o yüzden bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Steam guard 15 günden daha uzun bir süredir aktif takas yapabiliyorum ancak satış yapamıyorum sadece.

Geri
Yukarı