CS:GO oyunbozanlık banları

Araknoist

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. CS:GO denen illet oyuna yeni başlamış birisiyim. Evet, 2023 yılında yeni başladım.
Daha önce onlarca FPS oyunu oynadığım için sağlam bir aime sahibim. Girdim oyuna, rekabetçi, 20 vuruyorum 30 vuruyorum her şey çok hoş.
Novalarla vesaire oynuyorum. Lakin takımımdaki bir rusa sinirlenip kafasına taradım bunun, ban yedim tabii haliyle 24 saat.
Banın açılmasını bekledim, arkadaşımla oyuna girdim, bir baktım ki hesabım düşük güvenlik faktörüne girmiş.
Oyun bulma süreleri deli gibi arttı, gelen adamlar daha toxicleşmeye başladı.
Fakat en önemlisi bu değil, kendi takımımdan hiç rapor yemedim, karşı takımdan oyunu taşımama sinirlenen iki tane eleman raporladı beni "oyunbozanlık" banı yedim.
24 saat tekrar bekle. Bekledim, rekabetçi girdim. İkinci maçta karşı takımdan tekrar oyunbozanlık raporu yedim.
Öncesinde söyleyeyim troll değilim, toxic değilim, herhangi bir üçüncü parti yazılım kullanmıyorum. Karşı takımdaki crossu dağa taşa tutan arkadaşlar sinirlenip rapor atıyorlar. Sonrasında düşük güven faktörlü bir hesaba sahip olduğum için 2. veya 3.raporda ban yiyorum yine. 24 saat oyunbozanlık ban döngüsüne girdi hesap.
Güven faktörünü nasıl yükselteceğim, bu ban lanetinden nasıl kurtulurum? Bilen ya da yardımcı olabilecek varsa cevap verebilir mi? Teşekkürler.

Bilmemekle birlikte farklı modlar oyna, güven faktörüne etkisi kesin olmasa da övgü; güven faktörünü arttırıyor diye övgü botu basan çok gördüm.

Arkadaşlar merhaba. CS:GO denen illet oyuna yeni başlamış birisiyim. Evet, 2023 yılında yeni başladım.
Daha önce onlarca FPS oyunu oynadığım için sağlam bir aime sahibim. Girdim oyuna, rekabetçi, 20 vuruyorum 30 vuruyorum her şey çok hoş.
Novalarla vesaire oynuyorum. Lakin takımımdaki bir rusa sinirlenip kafasına taradım bunun, ban yedim tabii haliyle 24 saat.
Banın açılmasını bekledim, arkadaşımla oyuna girdim, bir baktım ki hesabım düşük güvenlik faktörüne girmiş.
Fakat en önemlisi bu değil, kendi takımımdan hiç rapor yemedim, karşı takımdan oyunu taşımama sinirlenen iki tane eleman raporladı beni "oyunbozanlık" banı yedim.
24 saat tekrar bekle. Bekledim, rekabetçi girdim. İkinci maçta karşı takımdan tekrar oyunbozanlık raporu yedim.
Öncesinde söyleyeyim troll değilim, toxic değilim, herhangi bir üçüncü parti yazılım kullanmıyorum. Karşı takımdaki crossu dağa taşa tutan arkadaşlar sinirlenip rapor atıyorlar. Sonrasında düşük güven faktörlü bir hesaba sahip olduğum için 2. veya 3.raporda ban yiyorum yine. 24 saat oyunbozanlık ban döngüsüne girdi hesap.
Güven faktörünü nasıl yükselteceğim, bu ban lanetinden nasıl kurtulurum? Bilen ya da yardımcı olabilecek varsa cevap verebilir mi? Teşekkürler.
Karşı takım sizi reportlasa bile sizin takımınızda değil griefing kendi takımına yapılır onlar reportlar yani karşı takımdan yememişsinizdir. Maçın ilk 15 saniyesine kadar düşünüyorum birini öldürürseniz ban yersiniz.

Topluluk sunucularında övgü dilen.

Ha bu arada evet itemsatis gibi sitelerde övgü boost atanlar var 1000 tane falan yeşile çıkarır onlar.

Karşı takım sizi reportlasa bile sizin takımınızda değil griefing kendi takımına yapılır onlar reportlar yani karşı takımdan yememişsinizdir. Maçın ilk 15 saniyesine kadar düşünüyorum birini öldürürseniz ban yersiniz.
Hayır, ilk yediğim banı tamamen hakettim. Ona hiçbir lafım yok. Fakat sonradan yediğim banların hiçbirisinde olumsuz bir davranışta bulunmadım. Flagde 1 ya da 2.yim her zaman. Ban döngüsüne girdim ve çıkamıyorum.

Ha bu arada evet itemsatis gibi sitelerde övgü boost atanlar var 1000 tane falan yeşile çıkarır onlar
Tamamdır denerim teşekkürler.

Öncesinde söyleyeyim troll değilim, toxic değilim, herhangi bir üçüncü parti yazılım kullanmıyorum. Karşı takımdaki crossu dağa taşa tutan arkadaşlar sinirlenip rapor atıyorlar. Sonrasında düşük güven faktörlü bir hesaba sahip olduğum için 2. veya 3.raporda ban yiyorum yine.
Yıllardır oynuyorum ve illaki rapor yemişimdir ama hiç ceza almadım. Saldıranlara karşı ateş ettiğim zamanlar da oldu. Güven faktörü konusunda işin zor, kimse net bir şey söyleyemez. Para verip övgü almaya değmez bence.

Arkadaşlar CS:GO'ya sıfırdan başlamak isteyen var ise başlamasın. Karşınıza ya da takımınıza gelen birkaç premade eğer ki yeni bir hesapta oynuyorsanız ve güven faktörünüz düşük ise sizi çok rahat şekilde 24 saatlik banlatabiliyor. Ben çareyi internetten yüksek seviyeli bir hesap alarak buldum, siz nasıl yaparsınız bilmiyorum. Övgü basmayı denedim, 400'e yakın övgü topladım ancak nafile. Tek çarenin yüksek seviyeli ve yüksek oyun saatli bir hesap satın almak olduğunu düşünüyorum. Yardımcı olmak isteyenlere teşekkürler.

Nasıl yani ben anlamadım. CS:GO'da kendi takım arkadaşını vurmak açık mı? CS 1.6'da bu hep daima kapalıdır? Atıyorum bir bomba atsan bundan kendi takım arkadaşının etkilenme ihtimali yüksek değil mi?

Ayrıca ben de yeni başlayacağım. Ama ortalama 250 TL verip Prime alacağım. Böyle saçma banlar yemem değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı