Çözüldü CS:GO oyundan atma problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Neyzennn

Picopat
Yeni bir APU sistem topladım. Her şey gayet yerli yerinde fakat oyuna girdiğimde 5 dakika olmadan oyundan atıyor. (CS:GO) işlemci sıcaklığı normal değerlerde, neden böyle bir şey yapıyor olabilir? Bu da olay görüntüleyicinin bir fotoğrafı.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    42 KB · Görüntüleme: 50
Çözüm
Oyun dosyaları doğrulamayı denediniz mi?

Doğruladım ama aynı hala.
Monitörün eski olmasından kaynaklı olma ihtimali var mıdır? Bazen 67, 5 Hz uyarısı veriyor ve monitör 60Hz.

Monitörün eski olmasından kaynaklı olma ihtimali var mıdır? Bazen 67, 5 Hz uyarısı veriyor ve monitör 60Hz.

Arkadaşlar, bu sorunu yaşayan var ise sorunu çözdüm. BIOS'a girip CPU çekirdek voltajını düşürüyorsunuz ve sorun çözülüyor. En azından ben bu şekilde çözdüm.

Oyun dosyaları doğrulamayı denediniz mi?

Arkadaşlar, bu sorunu yaşayan var ise sorunu çözdüm. BIOS'a girip CPU çekirdek voltajını düşürüyorsunuz ve sorun çözülüyor. En azından ben bu şekilde çözdüm.

Çözüm

Geri
Yukarı