CS:GO oyununun kitlesi neden böyle?

Z3dO

Centipat
Yer
Valentine
Daha fazla  
Önceden çok bağımlıydım sonradan bıraktım oyunu, ara sıra level kasmak için giriyorum. Bugün yine girdim 11-0 yeniyorduk bir raunt 1V1 kaldım ve kazanamadım. Beni maçtan attılar gerçekten o kadar küçük insanlar var ki. Online oyunların düşman olduğu bir kere daha kanıtlanmış oldu. Kendi ekibiniz yoksa oynanacak oyun değil galiba bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden çok bağımlıydım sonradan bıraktım oyunu, ara sıra level kasmak için giriyorum. Bugün yine girdim 11-0 yeniyorduk bir raunt 1V1 kaldım ve kazanamadım. Beni maçtan attılar gerçekten o kadar küçük insanlar var ki. Online oyunların düşman olduğu bir kere daha kanıtlanmış oldu. Kendi ekibiniz yoksa oynanacak oyun değil galiba bunlar.
Ne yazıkki dostum. Özellikle ruslar ile oynamayı hiç sevmiyorum. İnan oyuna giresim var ama ruslarla karşılacağım diye giresim yok :)

Hocam bugün 37 vurmama rağmen maçı verdik :( takım tutmayınca olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı