CS:GO kitlesi sizce nasıl?

1 haftadır CS:GO oynuyorum Prime hesapta arkadaşların dediği gibi oyuna davet adamlarla veya unlostun DC sunucusundan oyuna giriyorum. Arkadaşlar hiç toxic olmuyor ne küfür dönüyor ne de bir şey rank kasmakta kolay 1 haftada keleş 2 oldum bu akşam inşallah çift keleş olup devam edeceğiz yolumuza.

Nasıl yapacağız onu? Oyunda yeniyim de takımıma yabancıların gelmesindense Türk gelmesini isterim.
Hocam solda map açılan kısmın altında bir işaret var. Oradan yoldaş kısmını seçin size Türkler davet atar. Oradan birine girin işte. Yoldaş dememin sebebi ise genelde rekabetçilere atmıyorlar daveti. Yoldaş arayıp rekabetçiye girmiş olacaksınız yani.

Güven faktörü ve rankınız ne kadar kötüyse o kadar çok troll, hile denk gelir. En az bir nova 3 olun en azından toxic kitlenin büyük bir kısmından kurtulacaksınız. Prime olmayan hesaplarla maça girince genelde hile, troll ne ararsanız var Prime alırsanız yine birçok kanser kitleden kurtulacaksınız.

Bu arada rankınız çok yüksek olunca da troll gelmeyeceği anlamına gelmiyor ama düşük ranka göre daha az troll gelir gelirsede.

YT'den bakıp uygulayabilirsiniz bir de güven faktörü ve madalyalar da hile Rus troll ve oyundan çıkma gibi durumları en aza indirir.

Maç için kabul edilebilir pingini 95-100 arasında tut.

1680725684326.png

Eski oyunculardanım madalyalar vs var. 2018 gibi bıraktık bir daha girmemiştik. Hile vs hiç kullanmadım.

Ben öyle düşünmüyorum. Valorant oynadığım dönemde sv mantığı ile istediğim bölgeden oynayabiliyordum. Kız oyuncu sayısı daha fazlaydı oyunlar eğlenceliydi. CS:GO çok hard Player üstüne. En ufak şeyde küfür yiyorum. Yetmiyor ruski arkadaş sorunu çok canımı sıkıyor. Türkiye'de Afgan ve Suriyeli istemediğim kadar CS:GO'da Rus istemiyorum.
16 17 yaşındaki bazı herkese söven kişiler valorantta aşırı fazla var. Aynı zamanda takımdaki 4 kişi sen tek kaldığında seni ezmekten başka bir şey yapmıyorlar. Ses programı açıp basslı şekilde sövenler çok. Adama 3 tane düellocu mu olur dedim diye yemediğim küfür kalmamıştı. Ayrıca küçük yaş kitlesi çok dediğinin tam tersini yapıyorlar oyun rezalet hiç takımca oynayamıyorsun arkadaşlarınla girmezsen. Oyuna girip afk kalan da çok rakip takım avantaja geçiyor. 9 yaşındaki çocuklar seste bağırıp trollüyorlar. Birine taktik vereyim desen dediğini takmıyor bile sonuç olarak kaybediyor. Ayrıca oyunda kızların olması bir ayrılacık değil.

16 17 yaşındaki bazı herkese söven kişiler Valorant'ta aşırı fazla var. Aynı zamanda takımdaki 4 kişi sen tek kaldığında seni ezmekten başka bir şey yapmıyorlar. Ses programı açıp basslı şekilde sövenler çok. Adama 3 tane düellocu mu olur dedim diye yemediğim küfür kalmamıştı. Ayrıca küçük yaş kitlesi çok dediğinin tam tersini yapıyorlar oyun rezalet hiç takımca oynayamıyorsun arkadaşlarınla girmezsen. Oyuna girip AFK kalan da çok rakip takım avantaja geçiyor.

Tamam CS:GO daha iyi bir şey demedim.. :)

Geri
Yukarı