CS:GO para katlama

Emirhan5775

Hectopat
Yer
sinop
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi parçalanmış ağ kasası gibi operasyon kasaları geliyor oyuna ve operasyon bitince bu kasalardan düşmüyor ve hayliyle fiyatı artıyor.
Bu operasyon kasalarına çokca rabet var benim de aklıma bir şey takıldı.
Şu an parçalanmış ağ kasası 19TL ve 30.800 tanede pazarda kasası var.
Öncü operasyonu silah kasası diye bir kasa daha var fiyatı 4TL ama pazarda 16bin tane var.
Bu nasıl oluyor? Bu öncü kasası daha nadir daha az var ama fiyati bir hayli düşük bu kasalara yatırım yapan ve anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Ben de yatırım yapmak icin bir bütce ayırdım, bu parayı katlamak istiyorum, anlayan arkadaşların yardım etmesini rica ediyorum.

Bildiğiniz gibi parçalanmış ağ kasası gibi operasyon kasaları geliyor oyuna ve operasyon bitince bu kasalardan düşmüyor ve hayliyle fiyatı artıyor.
Bu operasyon kasalarına çokca rabet var benim de aklıma bir şey takıldı.
Şu an parçalanmış ağ kasası 19TL ve 30.800 tanede pazarda kasası var.
Öncü operasyonu silah kasası diye bir kasa daha var fiyatı 4TL ama pazarda 16bin tane var.
Bu nasıl oluyor? Bu öncü kasası daha nadir daha az var ama fiyati bir hayli düşük bu kasalara yatırım yapan ve anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Ben de yatırım yapmak icin bir bütce ayırdım, bu parayı katlamak istiyorum, anlayan arkadaşların yardım etmesini rica ediyorum.
Şimdi sistemin hangi kasayı neye göre verdiğini bilmiyorum ama fiyat değişimleri en düşük fiyat muhabbetinden oluyor diye biliyorum. Örneğin spektrum 2 kasanız var ve en düşük fiyatı 1 tl ise siz onu hızlı satılması açısından 0.99 tl ye koydunuz diyelim. Sonra diğeri de 0.98 e koyuyor ve fiyat azalarak veya artarak devam ediyor. Uzun yıllık bir oyuncu olduğum için gözlemim bu şekilde, net bir bilgidir diyemem ama kuvvetle muhtemeldir.

Bence talep az olduğundan dolayı fiyatı diğerlerine göre fiyatı az.

Ben yatırımı daha çok çıkartma ve çıkartma kapsüllerine yapıyorum. Onlarda para katlaman daha kolay.

Ben de yatırım yapmak icin bir bütce ayırdım, bu parayı katlamak istiyorum, anlayan arkadaşların yardım etmesini rica ediyorum

Hatta sana envanter linkimi atayım: Steam Community :: c3m :: Item Inventory
Ben buradaki çıkartmaları fiyatları en düşük olduğu zaman almıştım, fiyatları kontrol edebilirsin, bayağı artmış durumdalar.

Kasa benim bildiğim hiçbir zaman böyle fiyatı artan bir şey değildi son zamanlarda kasaların stoğunu valve bilerek azaltmıştır. CS:GO'ya eğer yatırım yapıcaksan güzel görünümlü sticker alabilirsin mesela Taç sticker'ı vardı 2015'in sonunda 100 küsür fiyatlıydı şuan 3 bin TL'yi aşkın fiyata satılıyor. Sticker seçerken bence holo ve parlak falan değilse normal imzalı sticker'lar alma güzel görünümlü imzasız sticker alabilirsin. Değerlenmesi tabi yıllar alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı