CS:GO Parası Ne Yapılmalı?

CS:GO Paramı Ne Yapmalıyım?

• Kasa aç.

Oy: 1 8,3%
  • Silah al.

Oy: 4 33,3%
  • Ticaret yapıp kar et.

Oy: 9 75,0%

• Oy verenlerin toplamı
    12

Emre1553

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar CS:GO aldım. Şu an ticaret yapamıyorum 1 ay boyunca. Şubat'ın 7. gününde açılacak. Benim Steam Cüzdan'da 10TL var. Sizce ne yapmalıyım? Kasa mı açıyım? Silah mı alıyım? Yoksa ticaret yaparak kar mı elde edeyim? Sizce ne yapmalıyım? Görüşlerinizi ve nedenlerini yazarsanız sevinirim.

Ben bugüne kadar 3 tane kasa açma zahmetinde bulundum. Açıkcası verdiğim yaklaşık 20-25 tl karşılığında 2 tl edecek ürün kazandım ve memnun kalmadım. Kasa açmanın kumardan bir farkı yok :) . Başka şeylerde kullan paranı yeni oyunlar dene.

Kasa açmak pişmanlıktır. AK47 seçkin yapım ın 15 tl olduğu zamanlar bir kutu açtım, stattrak seçkin yapım çıkmıştı, sonra belki daha iyisi gelir diye onu satıp anahtar aldım, tekrar kutu açtım ve çıkan şey mag7 heat tı. 7 lira anahtara veriyorsunuz, 10 tl lik bir şey de çıkabiliyor, 1000 tl lik de. Bu yüzden ya silah alın ya da ticaret yapın derim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı