CS:GO pazar sistemi nasıl işler?

pateto

Zeptopat
Daha fazla  
CS:GO ajanımın fiyatını ne kadar düşürürsem düşüreyim satın alan yok 20 30 lira altından satıyorum alan yok garip bir şekilde. Uzun zamandır bu işlerin içinde olan birisi varsa bana anlatabilir mi?

CS:GO ajanımın fiyatını ne kadar düşürürsem düşüreyim satın alan yok 20 30 lira altından satıyorum alan yok garip bir şekilde. Uzun zamandır bu işlerin içinde olan birisi varsa bana anlatabilir mi?
Demek ki pek talep görmeyen bir item satıyorsunuz. Normal yani. Bekleyin yapacak bir şey yok veya daha da altına verin.

Steam envanterine girip satmaya çalıştığın ajana tıklayarak 24 saat içinde kaç tane satıldığını görebilirsin. En pahalı ajanlardan birini satmaya çalışıyorsan alıcısı 1-2₺ lik skinlerdeki kadar çok olmayacaktır, beklemen normal. Bana sorarsan fiyat girerken 20-30 lira altını girmene de gerek yok. Mevcut satıştaki en düşük fiyatın altına geçsen yeterli. Anında satılsın istiyorsan satın alma siparişi verilen fiyata da satabilirsin. Aradaki makas çok değilse o şekilde yap. Ama para acil değilse önermiyorum.

Geri
Yukarı