CS:GO Pazarının çalkantılı olması

Leower

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO pazar fiyatları bir süre önce yüksek bir artış göstermişti CS2'nin duyurulmasıyla birlikte fakat bence bu balon bir artıştı ve şu an balon hafiften patladı. Sürekli skin ve stickerların fiyatları düşmeye başladı ama bence tekrar büyük bir artışa gecebilir CS2'nin çıkmasına yakın. Yatırım yaparken dikkat edin. Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda çoğu skin bu CS2'nin duyurulmasından önceki fiyatlarına yakınlaştı. Size tavsiyem fiyatı CS2'den önceki fiyatına yakınlaşmış olan itemleri gözü kapalı almanız. Çünkü daha da düşmesine imkan yok.

CS:GO pazar fiyatları bir süre önce yüksek bir artış göstermişti CS2'nin duyurulmasıyla birlikte fakat bence bu balon bir artıştı ve şu an balon hafiften patladı. Sürekli skin ve stickerların fiyatları düşmeye başladı ama bence tekrar büyük bir artışa gecebilir CS2'nin çıkmasına yakın. Yatırım yaparken dikkat edin. Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz?
Daha düşmez hocalarım şu an tam vakti aldınız aldınız, ama uzun vadede beklemeniz gerekir.

Şu anda çoğu skin bu CS2'nin duyurulmasından önceki fiyatlarına yakınlaştı. Size tavsiyem fiyatı CS2'den önceki fiyatına yakınlaşmış olan itemleri gözü kapalı almanız. Çünkü daha da düşmesine imkan yok.
olabilir bence bir miktar daha düşüş gerçekleşebilir ve mayısta gelecek major kapsülleri de pazara iyi veya kötü etki edebilir

Balon henüz patlamadı, CS2 çıktıktan bir süre sonra gerçek balon patlayacak. Fiyat düşüşlerinin nedeni Majör yaklaşıyor ve insanlar envanterini satıp Majör'a yatırım için para ayarlıyor.

Balon henüz patlamadı, CS2 çıktıktan bir süre sonra gerçek balon patlayacak. Fiyat düşüşlerinin nedeni Majör yaklaşıyor ve insanlar envanterini satıp Majör'a yatırım için para ayarlıyor.
Hocam cs2 den sonra fiyatlarda ciddi düşüş olması için neden ne? Şimdi majör var, ben de eldivenimi satıyorum onun için ama cs de oyuncu sayisi da artarsa niye düşsün? (Op vs yoksa)

Hocam CS2'den sonra fiyatlarda ciddi düşüş olması için neden ne? Şimdi majör var, ben de eldivenimi satıyorum onun için ama CS de oyuncu sayisi da artarsa niye düşsün? (Op vs yoksa)
Çok fazla oyuncu demek çok fazla kasa açılır demek ve bu da fiyatları bir nebze düşürür. Şu anki fiyatın altına düşmesi zor, sadece sürekli yükseliş göstermez demek istediğim.

Hocam CS2'den sonra fiyatlarda ciddi düşüş olması için neden ne? Şimdi majör var, ben de eldivenimi satıyorum onun için ama CS de oyuncu sayisi da artarsa niye düşsün? (op vs yoksa)

Hocam ben yakın zamanda başladım da, neden majör için itemlerinizi satıyorsunuz? Majörde ne yapılıyor?

Çok fazla oyuncu demek çok fazla kasa açılır demek ve bu da fiyatları bir nebze düşürür. Şu anki fiyatın altına düşmesi zor, sadece sürekli yükseliş göstermez demek istediğim.

Şimdi alırsam uzun vadede kar eder miyim yani?

Geri
Yukarı