CSGO pazar piyasası neden ciddi düşüşe geçti?

Son haftalarda yaşanan pazar sorunları ve CS2 çıkışının yaklaşması iki ana etken fiyat düşüşüne bence. CS2 ile eskiden düşen eşyaların da kullanılabileceğini dair net bir açıklama var mı? Eğer böyle bir açıklama yoksa, millet bir an önce elindekileri çıkarmak istemiş olabilir, bu da pazarın çökmesine neden olmuştur. Yine bu nedenle talep çok olduğu için parça fiyatları düşüşe geçmiştir.

Yine soruyorum bakın bilmediğim için... Eski eşyaların CS2 çıkışı ile CS2 ile kullanılabileceğini dair resmi açıklama var mı?
Konu hakkında tamamen bilgisizim, yukarıda yazdıklarım mantık çerçevesinde öngörüler.

Benim kişisel görüşüm şu anda kasaya ve skinlere yatırım yapmayın. Majör kapsüllerine veya hatıra paketlerini beklemek bana göre daha iyi. İlla da alacağım diyorsanız Parçalanmış kasa en mantıklısı gibi. Skinlerde de yine parlak ve renkli skinlerin CS2 sonrası fiyatlarının artacağını düşünüyorum ama ben yine de toplu yatırıma karşıyım.
Hesapta yaklaşık 250 lira bakiye var yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte önerebileceğiniz skin ler var mıdır acaba?

CS2 çıkınca da bir süre içinde düşecek. Unlost ve birkaç eski CS oyuncusu düşeceğini düşünüyor.

Sebebi bence yeni Anubis Kasasının çıkması olabilir. Bu yeni kasayı açmak normal kasaları açmaktan çok daha karlı olduğundan herkes bu kasaya yoğunlaştı ve bunun sonucunda da diğer kasalara talep azaldığından fiyatları düştü.

Benim de diş perisi silahım 85 TL civarındaydı şu an 70 TL ayrıca devrim kasası 65 70 TL iken şu an 50 TL civarında geziyor yani katılıyorum düşüs var.

Yeni konular

Geri
Yukarı