CS:GO Prime alınır mı?

MehmetSLH

Hectopat
Makaleler
1
Ben kendim öyle profesyonel bir oyuncu değilim hatta haritaları bile tam bilmiyorum desem yeridir fakat genelde girerim ölüm maçı atarım basit eğlence girerim o tarz almalı mıyım kasa düşürerek sizce parasını çıkarabilir miyim ayriyeten Nays ile alınca sanırım 200 TL'ye düşüyor değer mi? hile vesaire olayları hala var mı veya beni orada ezerler mi? Teşekkürler.

Ben kendim öyle profesyonel bir oyuncu değilim hatta haritaları bile tam bilmiyorum desem yeridir fakat genelde girerim ölüm maçı atarım basit eğlence girerim o tarz almalı mıyım kasa düşürerek sizce parasını çıkarabilir miyim ayriyeten Nays ile alınca sanırım 200 TL'ye düşüyor değer mi? hile vesaire olayları hala var mı veya beni orada ezerler mi? Teşekkürler.
Nays dediğiniz nedir hocam?

Ben kendim öyle profesyonel bir oyuncu değilim hatta haritaları bile tam bilmiyorum desem yeridir fakat genelde girerim ölüm maçı atarım basit eğlence girerim o tarz alınır mı? Kasa düşürerek sizce parasını çıkarabilir miyim ayrıyeten Nays ile alınca sanırım 200 TL'ye düşüyor değer mi? Hile vesaire olayları hala var mı veya beni orada ezerler mi? Teşekkürler.

Hocam sadece ölüm maçı vs atıyorsanız bence almanıza gerek yok hileler eskisi kadar kalmadı fakat rekabetçi girerim diyorsanız almanızı tavsiye ederim

Banka kartı gibi bir şey hocam iş bankasının

Hocam sadece ölüm maçı vs atıyorsanız bence almanıza gerek yok hileler eskisi kadar kalmadı fakat rekabetçi girerim diyorsanız almanızı tavsiye ederim.

Öyle çok iyi oynamadığımdan rekabetçi hiç girmedim toxic olur diye fakat kasa olaylarını merak ediyorum.

İş Bankası'nın Papara İninal gibi 15 yaş üstü kullanıcılara hitap ettiği bir bankacılık

Banka kartı gibi bir şey hocam İş Bankası'nın

Öyle çok iyi oynamadığımdan rekabetçi hiç girmedim toxic olur diye fakat kasa olaylarını merak ediyorum.

Şans faktörünüze bağlı burada bir şey demek doğru olmaz belki ilk kasadan karambit çıkar belki 1000. kasadan

İş Bankası'nın Papara ininal gibi 15 yaş üstü kullanıcılara hitap ettiği bir bankacılık.

Şans faktörünüze bağlı burada bir şey demek doğru olmaz belki ilk kasadan karambit çıkar belki 1000. kasadan.

Ben hatırlıyorum hocam ölüm maçının sonunda adam kasa düşürmüştü bu nasıl olabiliyor Prime olanlar olmayanların yanında olabiliyor mu? Çok kararsız kaldım alınır mı? Alınmaz mı diye Steam de 25 TL olduğu için 175 TL'ye gelecek acaba değer mi diye rekabetçi falan yok bende.

Artı -1 Eksi
Bin liralık oyunlardan daha çok keyif aldığım oyundur CS:GO.👍

Haftada bir 5-10TL'lik kasa düşüyor ve parasını çıkarıyor. Şanslıysan daha pahalı kasalar da düşebiliyor. Bana 2 hafta ard arda 50 liralık kasa düşmüştü.

İş Bankası hesabımızın olması mı gerekiyor hocam Nays hesabı açmak için.

Hayır benim olmadan açtım.

Haftada bir 5-10TL'lik kasa düşüyor ve parasını çıkarıyor. Şanslıysan daha pahalı kasalar da düşebiliyor. Bana 2 hafta art arda 50 liralık kasa düşmüştü.

Kasa düşüyor fakat anahtar olayı da varmış sanırım o da düşüyor değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı