CS:GO Prime alınır mı?

emirku

Centipat
Daha fazla  
Steam'de 120 lira kadar param var. Pek Online oyunlar oynayan birisi değilim fakat gelecekte alacağım oyunlar için Steam'de para birikmesini istiyorum. Bu durumda Prime almak mantıklı mı sizce?

Steam'de 120 lira kadar param var. Pek Online oyunlar oynayan birisi değilim fakat gelecekte alacağım oyunlar için Steam'de para birikmesini istiyorum. Bu durumda Prime almak mantıklı mı sizce?

Oynayacaksan al. Ben aldım 34 liraya kasamı sattım bugün yine oynayıp kasamı satacağım. Zaten parasını bir süre sonra çıkarıyor.

Mantıklı, arkadaşlarınız varsa bu oyunu oynayan beraber oynarken hem vakit geçirebilir hem de kasaları düşürüp satabilirsiniz. Kur güncellemesi ile fiyatının iyice artacağını düşünüyorum hem CS2'de çıkıyor, kaçırmadan al.

CS:GO Prime almak bence mantıklı. Benim yok ve çok sıkı oynayan biriyim. En az 10 kere drop gelmiştir ve ben hiçbirini alamadım tabii ki. Prime alırsan rozet falanda geliyor diye düşünürsek bayağı mantıklı.

Oynayacaksan al. Ben aldım 34 liraya kasamı sattım bugün yine oynayıp kasamı satacağım. Zaten parasını bir süre sonra çıkarıyor.

Yani hocam kasa düşürmek için oynarım sadece oyun fiyatları da yükseleceği için oradan düşen kasalarla skinlerle biraz biriksin istiyorum.

Yani hocam kasa düşürmek için oynarım sadece oyun fiyatları da yükseleceği için oradan düşen kasalarla skinlerle biraz biriksin istiyorum.

Yani size kalmış. Benim bilgisayarım iyi değil ve CS:GO'yu GeForce NOW EU'dan oynuyorum. O yüzden sadece kasa düşürme zamanları oyuna girip kasamı skinimi veya çıkartmamı satıp oyun alacağım.

Geri
Yukarı