CS:GO Prime alınır mı?

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, CS:GO 2 haberleri gelmeye başladı ve çok güzel olacak gibi duruyor, kasa açmak için ve hile olmadan oynamak için CS:GO Prime almayı düşünüyorum. Sizce ileride zam gelir mi veya Prime CS:GO 2'de de geçerli olacak mı?

Merhaba arkadaşlar, CS:GO 2 haberleri gelmeye başladı ve çok güzel olacak gibi duruyor, kasa açmak için ve hile olmadan oynamak için CS:GO Prime almayı düşünüyorum. Sizce ileride zam gelir mi veya Prime CS:GO 2'de de geçerli olacak mı?

Fiyatı artar Source 2 gelince CS 2 de geçerlidir son olarak alınır.

Prime Status Upgrade fiyatı şu an sabit 15 USD üzerinden hesaplanıyor. Prime'ın fiyatı olan 15 USD'yi değiştirmezseler sadece USD/TRY kurundan dolayı fiyatta değişiklik olur. Hatta şu an 15 USD=285 TRY ediyor, 300'e dayanırsa Steam mağazasındaki fiyatı güncellerler diye düşünüyorum.

CS2 de geçerli olacağı ile ilgili bir yazı var mı acaba? 250 lira az değil çünkü.
Evet hocam yazıyor CS2 içinde geçerli.

Seçkin Durum'a sahip Counter-Strike: Global Offensive ve Counter-Strike 2 oyuncuları diğer Seçkin Durumu'na sahip hesaplarla eşleştirilir ve bu hesaplar, Seçkin Durumu'na özel hatıra öğelerini, öğe düşürmelerini ve silah kasalarını almaya elverişlidirler.

Bu paket, Counter-Strike: Global Offensive ve Counter-Strike 2'de Seçkin Durumu verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı