CS:GO Prime alınır mı?

Çok rahat çıkartırsın parasını özellikle yeni kasa geldiği gibi kasa düşürürsen 200 TL civarlarına bir kasayı satabilirsin.

CS:GO'da hile gelmesinden çok sıkıldım. Şu an Prime hesap 275TL sizce alınır mı? Bu kasa falan düşme olayları varmış onlara çok hakim değilim, parasını çıkartır mıyım sizce?

Kasa düşürme işi şans işi, ama haftada 2 tane düşürme hakkınız var. Parasını düşen kasaları satarak çıkarabilirsiniz, ve alınır.

Alınır, bir süre sonra düşen kasalarla oyunun parasını çıkartabiliyorsunuz. En kötü kasa 10-15 TL aralığında olması lazım ve hep 10-15 TL'lik kasa düşecek diye de bir şey yok. Şansınıza göre 200-300 TL'lik kasa da düşebilir ve her hafta pasif gelir gibi bir şey olur. Prime fiyatını hatırlamıyorum da ilerleyen zamanlarda tekrardan zam gelme ihtimali de var. Bunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum.

Alınır, bir süre sonra düşen kasalarla oyunun parasını çıkartabiliyorsunuz. En kötü kasa 10-15 TL aralığında olması lazım ve hep 10-15 TL'lik kasa düşecek diye de bir şey yok. Şansınıza göre 200-300 TL'lik kasa da düşebilir ve her hafta pasif gelir gibi bir şey olur. Prime fiyatını hatırlamıyorum da ilerleyen zamanlarda tekrardan zam gelme ihtimali de var. Bunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum.

Şu an 275TL. Bu kasalar çıkınca otomatik olarak satılığa koyunca satılıyor mu yoksa gerçek insanlar mı satın alıyor kasaları? Eğer gerçek insanlar alıyorsa satılmama ihtimali de var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı