CS:GO Prime alınır mı?

434912

Hectopat
Daha fazla  
Prime alıp sürekli CS mi kasılsam yoksa Valorant mı girsem? Ama 2. seçenekte kendimi CS girmekten alıkoyamıyorum. Aşırı derecede CS oynuyorum ama Prime yok.

CS:GO Prime'a ayıracağınız paranız var ise kesinlikle Prime alın. Parasını zaten çıkartıyor.

Prime alıp sürekli CS mi kasılsam yoksa Valorant mı girsem? Ama 2. seçenekte kendimi CS girmekten alıkoyamıyorum. Aşırı derecede CS oynuyorum ama Prime yok.
CS'yi çok oynursan Prime almak daha mantıklı gelecektir.

Aşırı derecede CS oynuyorsanız tabii ki Prime alın. Ayrıca Prime alırsanız haftada 1-2 kasa düşürme olasılığını düşünürsek para kazanma şansınız da var. Valorant gibi toxic platformdan CS'de oynamak daha iyidir.

Çok yakında zam gelecek Prime için 342 TL olacak dolayısıyla CS:GO oynuyorsan tabii ki Prime almalısın.

2 aya Prime parasını çıkartırsınız + sürekli ücretsiz skin ve kasa alıp satabilirsiniz.

Ücretsiz skin ve kasa nasıl alacağız bilmiyorum henüz yeni Prime aldığım için.

Çok yakında zam gelecek Prime için 342 TL olacak dolayısıyla CS:GO oynuyorsan tabii ki Prime almalısın.

Ücretsiz skin ve kasa nasıl alacağız bilmiyorum henüz yeni Prime aldığım için.
Her hafta seviye atladığında eşya 1 adet kasa 1 adet skin veya grafiti düşürürsün. Eskiden daha iyiydi her hafta seviye atlamasan bile 3 kasa düşürüp haftalık 120 tl para kazanıyordum.

Alacaksanız oyun içinden almayın Cs nin mağza sayfasından alın orda 274 tl oyun içinde 390 falan (Bir farkı yok sadece oyun içi fazla gösteriyor için rahat olsun ben de 2 hafta önce aldım mağza sayfasından.)

Geri
Yukarı