CS:GO Prime hesapta hile gelme oranı nedir?

ardq the boss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, CS:GO'da Prime hesap almayı düşünüyorum ama, rekabetçi veya Yoldaş'ta hile gelme oranı nasıl? Çok sık hileler geliyor mu eskisine göre? Yoksa ciddi bir azalma var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç yok diyemem ama vardır. Sonuçta hilelere para veren adamlar da vardır. Hileye verir de Prime'a neden vermesin?

Güven faktörünüzü kontrol edebileceğiniz bir site var. Oradan güven faktörünüzün kaç olduğuna bakabilirsiniz. Sitede güven faktörünüzü yükseltmeniz için gereken şeyler de yazıyor. Güven faktörünüz ne kadar yüksek olursa hile gelme oranı o kadar düşer. Site: Faceit account finder.
Profil linkinizi yapıştırıp kontrol edebilirsiniz.
Ekran Görüntüsü (7).png

İyi mi?

Yüksek ranklarda hile çok var. İki maç gelmezse üçüncü maç geliyor emin olabilirsin. Hile durumu o kadar fazla ki hile gelmediği maçlarda bile sorguluyorsun her maç hile var mı acaba diye. CS:GO matchmaking bitmiş durumda artık oynanmaz. FACEIT oynanır sadece.

FACEIT de bile kullanıyorlar hocam :D

%0 Trust oranınız. Muhtemel hile kullanıcısı anlamına geliyor ama siteye göre tabi. Site eldeki verilere göre bu adam hile açar ya da açmaz diye oran veriyor. Ne hesaplar, ne hileler gördük, anlamsız bir site.
Bana %100 Trust vermiş ama baktığı şeyler sadece oynama süresi, faceit maçları, oyuna kaç yıldır sahip olduğum gibi basit şeyler. Bunlara sahip hesap satın alıp hile açan tonla legit hile kullanıcısı var.

@Ryionme
O site güven faktörünü göstermiyor dostum birkaç veriye bakarak analiz yapıyor sadece.
Maç içinde şüphelendiğimiz adamların madalyalarına, kaç saati olduğuna vs. bakmamızdan bir farkı yok o % oranının.

%0 Trust oranınız. Muhtemel hile kullanıcısı anlamına geliyor ama siteye göre tabi. Site eldeki verilere göre bu adam hile açar ya da açmaz diye oran veriyor. Ne hesaplar, ne hileler gördük, anlamsız bir site.
Bana %100 Trust vermiş ama baktığı şeyler sadece oynama süresi, faceit maçları, oyuna kaç yıldır sahip olduğum gibi basit şeyler. Bunlara sahip hesap satın alıp hile açan tonla legit oyuncu var.

@Ryionme
O site güven faktörünü göstermiyor dostum birkaç veriye bakarak analiz yapıyor sadece.
Maç içinde şüphelendiğimiz adamların madalyalarına, kaç saati olduğuna vs. bakmamızdan bir farkı yok sonucun.
Birkaç aydır oynamıyorum ondan öyle olabilir mi?

Geri
Yukarı