CS:GO Prime olmadan rank ve rütbe atlayamama

Daha fazla  
Dün ilk kez rekabetçi girdim ama işim çıkmak zorunda kaldım böyle bir şeyle karşılaştım oyuna girince nasıl çözeceğim? Galiba yeni güncelleme yüzünden böyle olmuş çözüm yok mu?

Dosya Ekleri

• bandicam 2021-06-04 11-09-39-164.jpg
    bandicam 2021-06-04 11-09-39-164.jpg
    231,7 KB · Görüntüleme: 375
Son düzenleyen: Moderatör:
CS bu yaptığı hatayı anlar ve geri düzeltir belki.

Zaten insanlara hile açtıran Valve.

Bunu para için yapıyorlar.

Valorant gibi HWID atsalar kimse hile açmaz.
Zaten Valorant oynarken aklıma hep bu geliyor geçen bende açtım düşük seviyeydim bir baktım herkes spinbot açmış tabii yeni başlayanlar bırakır bence bunun çözümü HWID.

Abi CS'de hile açıcağıma reko girseydim Prime'dım 16 rütbeydim. :(

Bekliyim mi bir süre yoksa alayim mi seçkin hesabı.

Hocam hesapta bir sıkıntı yok değil mi ben VAC ban falan bilmiyorum.
Steam linkini iste bence. Ve cs:go'su olan bir arkadaşından lobisine çağırıp prime var mı diye bakmasını isteyebilirsin. Tabi satıcı izin verir mi bilmem.

Gaben'in herhalde kasa hafifledi, gerçekten ortada akla mantığa uygun bir sebep yok bu güncelleme için. Prime almak 20TL falan olsa tamam derdim de insanları 120 liralık(emin değilim) şeyi almaya zorlamak cidden mantıksız. Valve artık son güncellemelerinde gerçekten artık CS:GO'nun fişini çekeceğinin ipucularını veriyor.

O kadar da değildir, ama kasa drop düşmez.

CS artık yavaşça gidiyor yani Prime'ı 30 - 35 TL'den satsınlar yaklaşık 4 dolar eder zaten 30 dolara değil de 30 TL'ye satsınlar.
Satıcı 35'den fazla satış yapmış ve %97 oranla memnuniyet var.

G3240 4 GB RAM HD Graphics.

O zaman nasıl 15 FPS alıyorsun acaba.

Kaç gündür level kasıyordum. Ve bugün gelen güncellemeyle hayallerim kırıldı. Siliyorum CS:GO'yu valorantı'da çok iyi oynayamıyorum CS'ye göre. CS'de keleş 2'yim de neyse bitti artık sildim gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı