CS:GO Rütbe Atlayamama Sorunu

berkaycirakk

Decapat
CS:GO’da 700'den fazla oynamam 175 kazanmam var. Oynadığım 2 oyundan 1 tanesini kazanıyorum. Keleş arkadaşlarıma hesabımı veriyorum 5-6 defa üst üste birinci olup oyunu da kazanıyorlar ama hâla gümüş 1’im.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli aynı haritada oynamayın. Daha yüksek rütbeli kişilerle oynamaya çalışın ve EDO almaya çalışın.

Hocam gümüş 1'de iki oyundan birini kazanmak pek de iyi bir istatistik değil. Mesela senin 2 katı saatim var ama 5 katı kazanmam var. Rütbe atlaman için 4 maçtan 3'ünü kazanmak gibi bir istatistik gerek en azından.

Senin rütbende eğer bir iki maç iyi oynarsan direk rütbe atlatıyor zaten. 2 maçtan 1'ini kazanman olduğun yerde sayman anlamına gelir. Arkadaşımın Gümüş 1 hesabında 57 öldürme skoru aldığımda direk rütbe atlatmıştı.

Hocam gümüş 1'de iki oyundan birini kazanmak pek de iyi bir istatistik değil.
Aynen öyle. Özellikle 700 oyun oynayıp 175 kazanma alıp hâlâ Gümüş 1 olmak çok kötü.

Novadan dmg ye kadar çıktım. Ben de yerimde sayıyordum. Keleş arkadaşlarım var diyorsun. Onlarla gir onlar gibi oynamaya çalış. Onların dediklerini yap. Kötü oynuyorum diye canını sıkma. Kill için uğraşma takımına hep yardım et. Gerekirse sen çık öl ama takımına adam gibi info ver. Farklı maplarde spot yerlerin isimlerini öğren. Sensivity düşük alış. Aim çalış.

Selam, oyunda 2.500+ saate sahibim. Birkaç tavsiye vereyim. Maçlar öncesi kesinlikle DM & botlara karşı elini ısındır. Haftada en az 2-3 saat smoke flash antrenmanı yap. Smoke bombaları bir bölgeye girerken yahut savunma yaparken hayati önem taşırlar. Yalnız dikkat et bir iki santim bile kaçırsan düşman seni fark edebilir. Oyuna girerken yakındaki lobilerden girmeye çalış, olabildiğince soğukkanlı oyna. Biri öldüğünde kızıp, bağırma. Senden daha tecrübeli biri varsa takımında onun taktilerini dinle. Oyunu analiz et. Ama her ne olursa olsun antrenman yapmayı unutma. Bol şans.

Oyuna girdiğiniz gibi maça girmeyin. İlk önce bir aim map girin,bot vurun. Yeteri kadar vurduktan sonra örneğin 500+ DM sunucusunda bir yarım saat geçirin ve onun sonunda maça girin farkı hissedeceksiniz.(Rankım LEM)

Herkese teker teker teşekkür ediyorum hepiniz ısınarak girmemi söyleşiniz bundandır 3 maç attım hepsinde kazandım ve en az 30 kille bitirdim aimim gelişti teşekkürler (hâla rank atlamadım [emoji36])

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı