CS:GO Prime status indirime girer mi?

Deslow

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Anladığım kadarıyla CS:GO'da Prime Status'u almadan dereceli giremiyormuşuz, rankımız açılmıyormuş. Her şey tamam fakat Prime status indirim de ne kadara düşer? Ayrıyeten almasak da oyunun zevki çıkar mı?

CS:GO ne kadar düşük bir oyun olduğunu bir kez daha gösterdi. Kardeşim hileye çare bulmak yerine gidip para ile insanlara Prime aldırıyorsun, almayana da ne rank ne level ne başka bir şey var ot gibi oyna diyor sana, bu saatten sonra Prime yok ise oynanmayacak bir oyun, ve para verip de oynanmayacak bir oyun kendileri.

Girmez sabit fiyat o bir oyun ya da DLC olmadığı için girmez. Prime paranız varsa alın oyun zevkiniz 2 katına çıkıyor ben aldım sadece bu hafta içinde 40 saat oynamışım.
Anladım hocam. Siz oynadığınız için soruyorum da, hile falan geliyor mu karşınıza? Ayrıca toxic oyuncular (saçma saçma millete küfür eden, mikrofona ağzını sokup bağıran tipler) veya Ruslar geliyor mu? 127 TL pahalı gibi geliyor biraz. Bakacağız artık. :)

CS:GO ne kadar düşük bir oyun olduğunu bir kez daha gösterdi. Kardeşim hileye çare bulmak yerine gidip para ile insanlara Prime aldırıyorsun, almayana da ne rank ne level ne başka bir şey var ot gibi oyna diyor sana, bu saatten sonra Prime yok ise oynanmayacak bir oyun, ve para verip de oynanmayacak bir oyun kendileri.
Konunun amacını değiştirmek gibi olmasın fakat, haklısınız kesinlikle. Parasını kovalıyor işte Valve, ne yapacaksınız?

Anladım hocam. Siz oynadığınız için soruyorum da, hile falan geliyor mu karşınıza? Ayrıca toxic oyuncular (saçma saçma millete küfür eden, mikrofona ağzını sokup bağıran tipler) veya Ruslar geliyor mu? 127 TL pahalı gibi geliyor biraz. Bakacağız artık. :)

Ben bu hafta aldım yaklaşık 50-80 maç girmişimdir 1 hile bile gelmedi. Toxic oyuncular Prime da çok azalıyor genelde Ruslar oluyor ama oda sınırlı sayıda yani 5 maçta bir geliyor onu da susturuyom. Rus oyuncularda bayağı azalıyor normale göre.

Benim önceden ücretsiz kazandığım prime vardı ama ne bileyim, son 3 haftadır sadece graffiti veriyor. 3 haftada 6 seviye kadar atlamışımdır, evet hile yok ama seviye yükselerek de bir şey kazanamıyorsunuz (yani benim gibi sürekli bir kasa gelsin de satayım düşüncesindekiler için).

Geçen ay örneğin, sürekli 15 TL'lik sniperlar, 10 TL'lik snakebite kasaları çıkıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı