CS:GO Prime indirime girer mi?

Benim rankım Mm'de lem, yoldaşta global. FACEIT ilk 3 maçtan sonra levelini belirliyor. İlk 3 maçımdan sonra beni 4 levele attı. 1 levelin keleş olması normaldir. Benim önerim Prime FACEIT almanız. Hem hilesiz bir oyun deneyimi hem de oyun oynayarak para kazanma gayet cazip. Keleş seviyesinde olmadığınızı düşünüyorsanız deathmatch sunucularında aim haritalarında aiminizi geliştirmenizi tavsiye ederim. Yoksa oynadığınız oyundan asla zevk alamazsınız.

Sormak istediğim soru Silver seviyesindeyim ama mm yerine FACEIT de pişmek daha mantıklı geliyor. Kimse önermiyor. Keleş olmadan geçmeyin mi diyorsunuz. Yoksa 1 lw de olsa FACEIT de oynayın orada şekillenin mi?

Faceit pişilecek yer değil maalesef. İnsanlar ciddi rank kasmak için giriyorlar ve belirli seviyeye gelmişler. Hem kendine hem de onlara oyunu zehir etmiş olursun. Cs'nin resmi sunucusunda hile çok fazla geliyor diyorsan eğer topluluk sunucularında oynayabilirsin. Her türlü oyun modu var hile yok denecek kadar az. Hile olsa bile 5 dakika bile sürmüyor ban yemesi çünkü adminler sürekli oyuncuları izliyor. Ruslarla uğraşmazsın geneli Türk. Mm'de oynamaktan daha hızlı gelişirsin muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı