CS:GO Prime indirime girer mi?

Hile çünkü. Valve gram umursamıyor. 2 hafta önce hep duvar vuran adam hala VAC yemedi ve profilinde 3 4 sayfa cheater yazısı var. Kim bilir kaç kişinin daha oyun zevkini bozdu. Rapor botu yolladım oda işe yaramadı.
Overwatch izliyorum sürekli mevlana geliyor. Mevlanalardan bu adamlarada sıra gelmiyor.

Bende Prime var hileye denk gelmedim hiç geldiysemde Max 1 keredir uzun zamandır oynuyorum ama Prime'ın yoksa hileden geçilmez etraf.

Bende Prime var hileye denk gelmedim hiç geldiysemde Max 1 keredir uzun zamandır oynuyorum ama Prime'ın yoksa hileden geçilmez etraf.

Bana denk geliyor. Rank atladıkça daha da azalıyor. Güven faktörüm düşük desem hep 5 yıllık, hizmet madalyalı hesaplar falan geliyor. Şu oyuna harcadığım 2.5k saate üzülüyorum vallaha. Her önüme gelene de hile demem ama saçma sapan vuranlar oluyor. Maç tekrarını izliyorum adam pusulacak yerlere bakmadan rushluyor direk.

Herkes FACEIT de en düşük rank mm in keleş seviyesi diyor. Mm de kimin hile olup olmadığından emin olmadığım için hem düşük ping cazip geliyor. Tslden başlayacaktım bu yorumlardan sonra kararsız kaldım. Önerileriniz var mı?
Benim rankım mm'de lem, yoldaşta global. Faceit ilk 3 maçtan sonra levelini belirliyor. İlk 3 maçımdan sonra beni 4 levele attı. 1 levelin keleş olması normaldir. Benim önerim prime faceit almanız. Hem hilesiz bir oyun deneyimi hem de oyun oynayarak para kazanma gayet cazip. Keleş seviyesinde olmadığınızı düşünüyorsanız deathmatch sunucularında aim haritalarında aiminizi geliştirmenizi tavsiye ederim. Yoksa oynadığınız oyundan asla zevk alamazsınız.

Yeni kasa çıkınca düşürürseniz yanlış bilmiyorsam taze hesaplarda düşürme şansı daha fazla o zaman önemli bir kısmını karşılarsınız, zamanla da parasını çıkarır. 2K+ saatim var ve uygun ortamım olsa deli gibi yine oynarım. Oyunu seviyorsanız alın bence.
Yeni fiyatlandırmalarda indirime girdiğini görmedim. Eskiden girerdi 2017 de falan 50% indirim olurdu ama şimdi zor.

Yeni kasa çıkınca düşürürseniz yanlış bilmiyorsam taze hesaplarda düşürme şansı daha fazla o zaman önemli bir kısmını karşılarsınız, zamanla da parasını çıkarır. 2K+ saatim var ve uygun ortamım olsa deli gibi yine oynarım. Oyunu seviyorsanız alın bence.
Yeni fiyatlandırmalarda indirime girdiğini görmedim. Eskiden girerdi 2017 de falan 50% indirim olurdu ama şimdi zor.
Biz bir önceki kasada deli gibi farmladık ama sonuç genelde hüsran oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı