CS:GO Prime status indirime girer mi?

Anladım hocam. Siz oynadığınız için soruyorum da, hile falan geliyor mu karşınıza? Ayrıca toxic oyuncular (saçma saçma millete küfür eden, mikrofona ağzını sokup bağıran tipler) veya Ruslar geliyor mu? 127 TL pahalı gibi geliyor biraz. Bakacağız artık. :)

Konunun amacını değiştirmek gibi olmasın fakat, haklısınız kesinlikle. Parasını kovalıyor işte Valve, ne yapacaksınız?

Hocam önceden CS oynamadıysanız ve troll oynamassanız Ruslar ve hileler toksik insanlar az gelir nadir yani güven faktörünü düşürmedikçe sorun olmaz.
Edit: Ruslar gine gelir fakat güven faktörün yüksekse İngilizce bilen tipler gelir muhtemelen derdini anlatabilecek.

Benim önceden ücretsiz kazandığım prime vardı ama ne bileyim, son 3 haftadır sadece graffiti veriyor. 3 haftada 6 seviye kadar atlamışımdır, evet hile yok ama seviye yükselerek de bir şey kazanamıyorsunuz (yani benim gibi sürekli bir kasa gelsin de satayım düşüncesindekiler için).

Geçen ay örneğin, sürekli 15 TL'lik sniperlar, 10 TL'lik snakebite kasaları çıkıyordu.
Oyunu 1 seneden beridir oynamıyorum, level falan yeni eklemiş sanırsam. Ayrıca maç sonu düşen hediyelerden bahsediyorsanız, bilgime göre onlar rastgele çıkıyor prime ile ilgisi yok. Sadece oyunun, prime almadan rank vermemesine şaşırdım. Hilelerin karşısına geçeceklerine, "bari hile koruması getirip o kadar yorulacağımıza, parayla bunun karşısına geçelim" demişler resmen. Şaka gibi. Valorant'ta adamlar uğraşmış Vanguard diye anti-cheat getirmiş, bu adamlar kaç senelik oyuna bir anti-cheat getiremedi. Ciddi anlamda CS:GO'yu yapmadan önce, "oyunu yapalım 1-2 skin ekleyelim kasa ekleyelim, millette alsın bize paralar yağsın daha da ilgilenmeyelim" diye düşünmüş olabilirler bence. :D Güncellemelere bakıyorum, hile korumasıyla ilgili yazı yok derken bir bakıyorum kasa ekledik diye güncelleme getirmişler.
Hocam önceden CS oynamadıysanız ve troll oynamassanız Ruslar ve hileler toksik insanlar az gelir nadir yani güven faktörünü düşürmedikçe sorun olmaz.
Edit: Ruslar gine gelir fakat güven faktörün yüksekse İngilizce bilen tipler gelir muhtemelen derdini anlatabilecek.
Önceden de oynadım, evet haklısınız Ruslar az geliyordu.

CS:GO Prime Status ya da satın almak istediğitiniz oyun, dlc ya da uygulama olursa 20% indirimli olarak sağlayabilirim. Paranın kaynağını merak edenler bıçaklarım vardı onları sattım. Her hangi bir çalıntı kart vs söz konusu bile değildir :)

Steam: 300906550
Klan Steam Bakiyesi: 7100 ₺

CS:GO Prime Status ya da satın almak istediğitiniz oyun, dlc ya da uygulama olursa 20% indirimli olarak sağlayabilirim. Paranın kaynağını merak edenler bıçaklarım vardı onları sattım. Her hangi bir çalıntı kart vs söz konusu bile değildir :)

Steam: 300906550
Klan Steam Bakiyesi: 7100 ₺
Hocam Allah için bana prime alır mısın ? Vaktinde pc çok kötü diye almadım csyi şimdi de pc var oyun alamıyorum şimdi de. Max 50 verebilirim ama. Steam : p1ayer

Geri
Yukarı