CS:GO Prime ücreti ne kadar sürede çıkarılır?

Valorant anlık 300-400bin arası oynanıyor. CS:GO'da takim olarak yapılabilecek Valorant'tan daha fazla taktik var fakat sanırım henüz hiç gerçekten takımın olmadı.

CS:GO'da yapabileceğin takım oyunu sınırlı, en azından Valorant'a göre. Valorant'ta 20 tane karakter var, hepsi birbiriyle kombinlenebiliyor çok fazla strateji yapabiliyorsunuz. CS:GO'da bunu yapamazsın. Takım oyunundan kastım sis atmak, flash atmak, takımca site basmak değil. Ne kadar oynandığı da umurumda değil oyun şirketinin sahibi ben değilim. Ben keyfime bakarım, gerisi beni ilgilendirmiyor.

CS:GO'da yapabileceğin takım oyunu sınırlı, en azından Valorant'a göre. Valorant'ta 20 tane karakter var, hepsi birbiriyle kombinlenebiliyor çok fazla strateji yapabiliyorsunuz. CS:GO'da bunu yapamazsın. Takım oyunundan kastım sis atmak, flash atmak, takımca site basmak değil. Ne kadar oynandığı da umurumda değil oyun şirketinin sahibi ben değilim. Ben keyfime bakarım, gerisi beni ilgilendirmiyor.

Hocam arkadaşa fazla takılmamak lazım. Belli ki ağır fanboy 1 mesaj atarsın 10 cevap alırsın :D

Her hafta 2 item düşüyor,bir ayda 8 item,her item 5TL desek (ki muhtemelen daha fazla olacaktır.) aylık 40TL eder,yani 5-6 ayda çıkarırsınız.

Hocam arkadaşa fazla takılmamak lazım. Belli ki ağır fanboy 1 mesaj atarsın 10 cevap alırsın :D
CS:GO'da nasıl daha fazla taktik yapılabiliyor orasını cidden anlayamadım :D İki oyunda 5v5 ve aynı mantığa sahip. Valorant'ta ek olarak 20 tane karakter var. Doğal olarak Valorant'ta daha fazla takım oyunu yapabiliyor olman gayet doğal oluyor. Anlayamadım :D

Dostlar iyi günler. CS:GO satın alacağım ama vereceğim paraya cidden acıyorum. Sizce bu parayı oyun içinden kasa düşürerek falan kaç ayda çıkarabilirim? Tecrübelerinizi benimle paylaşır mısınız?

Prime alıp oynamak istiyorsan oyna eğer yok ben oynamadan kasayım diyorsan drop serverlerinde sabahtan akşama kadar AFK bırakıp 389128321 aya kazanırsın kesinlikle şansa bağlı bu işler. :D

CS:GO'da nasıl daha fazla taktik yapılabiliyor orasını cidden anlayamadım :D İki oyunda 5v5 ve aynı mantığa sahip. Valorant'ta ek olarak 20 tane karakter var. Doğal olarak Valorant'ta daha fazla takım oyunu yapabiliyor olman gayet doğal oluyor. Anlayamadım :D
Biraz e-spor maçı izlersen anlarsın CS:GO'da nasıl taktikler yapıldığını. Valorant gibi göstere göstere taktik yapılmaz CS:GO'da.

Şu şekil tekte de çıkarabilirsin.

Dosya Ekleri

• 4.png
    4.png
    14,1 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı