CS:GO Rütbe atlayamamak

Bilmediğim için soruyorum, gerçekten rank'a çok etkisi oluyor mu Dust2 oynamanın?
Sadece Dust 2 oynarsak etki edebilir. Ama Dust 2'nin yanında başka haritalar da oynarsak etkilemez diye biliyorum.

Bilmediğim için soruyorum, gerçekten rank'a çok etkisi oluyor mu Dust2 oynamanın?
Rankım Global Elite, %90 Dust 2 oynayarak çıktım, hiç bir denecek kadar az etkisi oluyor emin olun. Çoğu arkadaşımla smurfte vs.. olsun dust 2 oynuyoruz 3-4 maçta hepimiz rank atlıyoruz bazen 1-2 maça atlattığı oluyor. Dust 2 oynayarak 10 maçta rank atlarsınız diyenlerin rankı nova oyun hakkında hiçbir bilgisi olmayan videolardan duyup burda bilmişlik yapan insanlar güvenin bana. Bu arada oyun bulunduğunuz rankın ortalama K/D sini tutup o rütbedeki oyuncuların ortalama K/D'sinden düşük ise geç atlatıyor, yüksek ise hızlı atlatıyor olabilir. Çünkü bakıyorum bazı oyuncular global supremeye 10 maçta çıkıyor ben 2-3 maçta çıktım sebebi her maç 25 üstü vurdum.

Anlamadım ne bu dust 2 ile alıp veremediğiniz?

Dust 2 Silver'ların sıklıkla oynadıkları ve fütursuzca feedledikleri bir harita ilk rank yükselsin sonra dust 2 de oynayabilir.

Dust 2 Silver'ların sıklıkla oynadıkları ve fütursuzca feedledikleri bir harita ilk rank yükselsin sonra dust 2 de oynayabilir.
Ben globalim ve %90 Dust 2 oynadım alakası yok dediğiniz şeyle silver oyuncular (smurf değilse) diğer maplerde Dust 2 den daha kötü oynar çünkü map hakimiyeti yoktur. Saçma sapan map kötülemeyin map ile rank atlamanın çokta bir alakası yok.

Ben globalim ve %90 dust 2 oynadım alakası yok dediğiniz şeyle Silver oyuncular (smurf değilse) diğer maplerde dust 2'den daha kötü oynar çünkü map hakimiyeti yoktur. Saçma sapan map kötülemeyin map ile rank atlamanın çok da bir alakası yok.

Alakası çok var ama anlatmayı gerek bulmuyorum.

Geri
Yukarı