CS:GO rank ne zaman atlarım?

Farklı haritalarda kısa değil uzun maç girmen lazım bunları yaparsan çok daha hızlı şekilde rank atlarsın bir de mümkünse rankı senden yüksek olan kişilerle gir o zaman çok rahat kasarsın. Sürekli aynı map ve kısa maçta vermemesi normal.

Neye göre? Kime göre?
Yerleştirme maçlarının hepsini ilk 2'de bitirirseniz en kötü ihtimalle LE başlarsınız, üstüne hiç kaybetmeden ve ilk 2'de olacak şekilde 28 maç daha kazanırsanız global olursunuz.

Neye göre kime göresi yoktur, zamanında bu şekilde kaç tane global hesap sattım sayamam. Hepsi 35-40 maç aralığında global oldu.

Müdür 160 galibiyetim var ve bu hafta uzun bir Silver 1 döneminden sonra nova 1 oldum tamamen oyun günde 1 ya da 2 maç oynamana hile gelmemesine edo sayına puanına bakıyor. Bir de raporlanmazsan daha hızlı atlarsın.

Yerleştirme maçlarının hepsini ilk 2'de bitirirseniz en kötü ihtimalle le başlarsınız, üstüne hiç kaybetmeden ve ilk 2'de olacak şekilde 28 maç daha kazanırsanız global olursunuz.

Neye göre kime göresi yoktur, zamanında bu şekilde kaç tane global hesap sattım sayamam. Hepsi 35-40 maç aralığında global oldu.

Çok şanslısınız sanırım veya 5 pre oynuyorsunuz ya da takıma gelenleri hesaba katmıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı