CS:GO rank vermiyor

504940

Centipat
2017'den beri CS:GO oynuyorum ve bu 2017-2019 dönemi arasında tamamen aktiftim. Ara verdiğimde rank silinince bir daha rank çıkamadım. Girdiğim maçlarda takımı taşıyorum fakat istatistik sitelerinden hesabına baktığımda 5 maç attığım ve üçünü loseladığım gözüküyor. Ne kadar maç atarsam atayım oynadığım maç artmıyor. Ne lose alıyorum ne Win ve KDA sürekli düşüyor fakat maçta 20/8 falan oynuyorum. 8 ölmemi algılayıp öldürmemi algılamıyor. Art arda bir beş altı maç kazanmama ve hepsinde taşımama rağmen asla Rank vermiyor. Nedeni ne olabilir? FACEIT gibi platformlara yönelmek istemiyorum.

Bu sıra CS:GO ranked sistemi her zamankinden çok çok daha bozuk hocam :D Geçenlerde deneytim dedim nova 4 attı. Üstü üstüne 15 win aldıktan sonra mg yükseldim anca. (Normalde lem idim unrank yemiştim) MG1 eloda oynarken (tek başıma girdim) karşıma 3 global, 2 le, bir tane de dmg geldiydi :D.

Bozuk ve leş ötesine doğru giden bir oyun yanlış anlaşılmasın 6 yıldır kütüphanem de beş yıldır ise neredeyse hergün oynayan birisi olarak söylüyorum, yönelmek istemiyorsunuz fakat faceit gibi alternatifler CS'nin kendisinden bin kat daha iyi alışıp daha çok seveceksiniz emin olun, kendi sunucularına ise sadece yeni madalya geldiğin de girersiniz şahsen ben öyle yapıyorum.

Sorunu tam anlayamadım ama CSGO Matchmaking için istatistik gösteren siteler zaten veriyi anlık yenilemez, gösterdikleri çoğu istatistikler de doğru değil.
Hocam istatistikler zaten doğru değil ve rank atlayamıyorum. Kazanma kaybetme verilerimin oyunun kendisinde işlenmeme ihtimali olduğunu düşünüyorum. Smurf hesabımda Supremde cirit atıyorum ana hesabımda 30 kill falan bitiriyorum takımı taşıyorum 10 maç art arda kazanıyorum tın yok Silver 2'deyim. Smurf kasmak istemiyorum sizce Faceit gibi platformlar geçmeye değer mi?

Hocam istatistikler zaten doğru değil ve rank atlayamıyorum. Kazanma kaybetme verilerimin oyunun kendisinde işlenmeme ihtimali olduğunu düşünüyorum. Smurf hesabımda Supremde cirit atıyorum ana hesabımda 30 kill falan bitiriyorum takımı taşıyorum 10 maç art arda kazanıyorum tın yok Silver 2'deyim. Smurf kasmak istemiyorum sizce Faceit gibi platformlar geçmeye değer mi?
Tabii ki de değer bugüne kadar kendinizi harcamışsınız.

İlla atar sana çok bilinmeyen bi elo yükseltme olayı söyliyeyim , çok fazla mermi harcama oyunda. 30 round boyunca 20 kill aldıysan ve bu killeri toplam 20 mermi harcayarak aldısan rank atlaman çok yüksek olur elon yükselir , eğer 20 killi 300 mermi ile aldıysan zor rank atlarsın bilgin olsun.

Oyun kalitesi olarak FACEIT daha iyi olduğu gibi aynı zamanda oyuncu kitlesi olarak da daha iyi, toksik oyuncular her zaman var ama ban yeme olasılıkları da var. Benim raporlayıp da banlattığım bir kaç oyuncu olmuştu. Matchmaking eğlencesine oynuyorsan problem yok ama oyunu rekabet için oynuyorsan kesinlikle FACEIT.

Yeni konular

Geri
Yukarı